Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Megfog jönni?

Terhes vagyok? Megfog jönni?

Figyelt kérdés

elvesztettem a szüzességem június 4.-én .

a fiú kb fél percre rakta be gumi nélkül amíg átszakad a szűzhártya. ennyi volt. azt mondta hogy ő érzi amikor jön az előváladék,de nem jött neki. holnap kell, hogy megjöjjön, de már fáj a hasam alatt, a melleim megduzzattak,fájnak. pattanásosodom,felvagyok puffadva stb..tipikus mensi jelek.

valószínű hogy nem estem teherbe?


2013. jún. 22. 12:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
szörnyen félek, már 2 napja ezmiatt sírok, remegek. fiú aztmondja nem lesz semmi baj, de egyszerűen nembírok tenni semmit..
2013. jún. 22. 12:19
 2/15 anonim ***** válasza:

de MIÉRT rakta be gumi nélkül???


nem hiszem, hogy terhes lettél, de kérlek, gondolkodj már egy kicsit jobban.

2013. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mert erőszak volt. de ezt a témát ne firtassuk légyszives.
2013. jún. 22. 12:23
 4/15 sarah23 ***** válasza:
erőszak?jaj....
2013. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
erőszak, de utána megbeszéltétek, hogy nem, lesz baj? ez már 3 hete volt, eseményutáni tabletta? rendőrség? szülők?
2013. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
? igen, most jön az, hogy ha erőszak lenne, akkor rég nem beszélnék a fiúval. nem jelentettem fel, pedig bőven kiskorú vagyok. én hibám is ezaz egész. nem szerettem volna balhét, se azt hogy a szüleim megtudják. azért állt ebből az egész hogy csak berakta és kész, mert úgy ütöttem, ordibáltam haraptam és tovább így nemtudta volna csinálni.
2013. jún. 22. 12:29
 7/15 sarah23 ***** válasza:
én ezt nem értem miért a te hibád?
2013. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

mert egy fiú ismerősöm, akit régóta ismerek. áthívtam magamhoz, mert rosszul voltam, mivel szívbeteg vagyok. lenyugtatott és utána ez történt. én hibám, mivel áthívtam. ha nem hívtam volna át segíteni, nem történt volna meg.

visszatérve, ugye nem lehetek terhes?

2013. jún. 22. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy önmarcangolásba kezdesz és ezen agyalsz, kicsit legyél körültekintőbb! Nagyon sajnálom, ami veled történt, a szívbetegségedet is, de hol vannak ilyenkor a szüleid, amikor kiskorúként, szívbetegen otthon ülsz? Miért kell egy ismerős srácot áthívni? Amúgy a srácnak külön gratulálok a viselkedéséért.


Ha jól értem, csak berakta, nem volt konkrét aktus, ráadásul szűz voltál, szinte kizárnak tartom, hogy teherbe estél, de azért a jövőre való tekintettel, legközelebb ne egy ismerős fiútól kérj segítséget, főleg kiskorúként. Az én hátamból szíjat hasított volna apukám, ha egy fiút áthívok kiskorúként a szobámba, az a tény, hogy a fiúnak még lehetősége is volt, hogy ezt megtegye veled, hogy a kiabálásod ellenére senki nem volt a segítségedre, megint csak kérdéseket vet fel, de ehhez nyilván semmi közöm.


Tehát, szerintem nem vagy terhes.

2013. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyunk jósok sajnos, de talán nem lesz akkora peched hogy baba legyen a dologból. Persze nyilván az erőszak részben kételkedem. Lényeg hogy azt nem érzi a fiú ha jön előváladék. Ez hülyeség. Ilyennek többet ne dőlj be.
2013. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!