Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensim. A mellem...

Késik a mensim. A mellem feszül és megnött hasam alja nyilal és egy kicsit puffadt Höemelkedésem is van! Lehet hogy terhes vagyok? Vagy csak megfog jönni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 21:12
 1/7 anonim válasza:
Mindkettő lehet. Csinálj minél előbb egy terhességi tesztet, az választ ad a kérdésedre.
2013. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

holnap reggel veszel tesztet,vagy elszaladsz az egyik ügyeletes gyógyszertárba (most),reggel megcsinálod és kiderül.

Azért kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény,szóval majd írd meg :)

2013. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A teszt majd eldönti, csináld meg bátran.
2013. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ holnap megirom hogy mi lett az eredmény
2013. jan. 9. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet ha késik és van baba kikell mutatnia én másnap reggel egyből csináltam és halvány + lett. Vasárnap lesz 9 hónapos az eredmény :)
2013. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos negativ lett a tesztem!!
2013. jan. 10. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom de azért ne add fel amíg nem jön meg van remény. Pár nap múlva ha még nem jönne meg szerinem csinálj mégeggy tesztet.
2013. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!