Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a jobb oldali...

Szerintetek a jobb oldali negatív vagy pozitív teszt? Feljebb kellene lennie a második csíknak nem?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 22. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szeritnem igen negativ, az csak ahogy odáig elért a vizelet, de holnap csinálj még egyet és amit az mutat az a biztos.
2013. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az a teszt nem jó, bár elvileg a kontról csíkig elment, de igazából ahogy lepisiled akkor egy rózsaszínes pisi megy rajta végig (ami nálad megállt ott lent) és attól függően hogy van e HCG a szervezetedben elszíneződik / vagy nem színeződik el a csík.

(Én a másikon látok egy halvány valamit, a jobb oldali pedig szerintem rossz) Ha mára nem vártad akkor szerintem holnap reggeliből csinál egy újat, és ne lepisild ha nem fogd fel egy edénybe és abba mártsad bele 10-20 másodpercig (ameddig írja).

2013. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Belemártva csináltam mindegyiknél,ugy ahogy irták.Végig ment rajta a rózsaszin csík először megjelent a kontrollcsík aztán pedig az ott lejjebb.:/

Na megnézem még rendesebben mert én a balt teljesen negatívnak láttam eddig,már fáj a fejem annyit néztem .

Köszönöm a válaszokat!!!

2013. jún. 22. 16:23
 4/17 anonim ***** válasza:
negatív
2013. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Nem akartalak összezavarni! 19 hetesen abszolút betudható a hormon zavarjaimnak , hogy 2 csíkosnak látok egy negatív terhességi tesztet. Bocsánat! Tedd esetleg ablakhoz a baloldalit, mert én úgy láttam meg a babám első jelzését, hogy beköltözött.
2013. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mármint rá az ablakra mert akkor átlátszik és jobban látható ha van ott valami.
2013. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
negatív
2013. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazad van,ablakhoz téve a baloldalin látszik,de nem ott ahol a jobb oldalin hanem feljebb ahol már több teszten láttam interneten is...de az iszonyú halvány.Lehetek terhes? Még nem állnék készen egy babára,pedig védekezés volt,de benne van a pakliban hogy nem nyujt 100 %os védelmet persze.
2013. jún. 22. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
A balt én is inkább pozitívnak láttam. De az a biztos ha csinálsz egy újta 2-3 nap múlva.Ha az vagy úgyis erősödik.
2013. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Mikorra várod a mensidet? Szerintem 3 nap múlva csinál reggeli pisiből egy újat, mert szerintem van egy picike esély, hogy ez bizony baba lesz. Ha nem jön meg akkor szerintem másnap mindenképpen tesztelj, főleg így hogy nem nagyon terveztétek.
2013. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!