Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a jobb oldali...

Szerintetek a jobb oldali negatív vagy pozitív teszt? Feljebb kellene lennie a második csíknak nem?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 22. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát a baloldali tényleg pozitívnak látszik, nekem is először nem láttam semmit... aztán barátnőm szólt, hogy "fénynél olyan mint, ha..." aztán azóta a halvány csík 3 éves, egészséges és eleven!:D Mivel még nem szeretnél babát, "remélem", hogy negatív lesz a kövi teszt. Ha mégis baba, akkor megszülöd? Nagyon nagy felelősség, nem egyszerű(én egyedül neveltem 1 évig), de a világ legjobb dolga!:-) Remélem minden rendben lesz majd írd meg mi lett az eredmény.
2013. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A baloldali pozitívnak tűnik,nálam is ilyen volt,most 2 éves a fiam.A jobboldali szerintem hibás.
2013. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát május közepe és vége fele voltunk együtt..júniusban megjött,de nem figyeltem annyira hogy most más volt -e vagy sem,mert olvastam ilyenről hogy van akinek első hónapokban megvan,először nem is gondoltam nagyon rá mivel védekeztünk is...aztán anyu poénkodva rámszólt hogy ne egyek már annyit igen elvagyok hízva,aztán felvetődött bennem a kérdés hogy lehet hogy...,vagy lehet hogy cask szimplán rám tört a zabálhatnék nem tudom.Aztán barátnőmmel vettünk x-epilt,otthon megcsináltam először a jobb oldalit..rá egy hétre a balt,szóval az is lehet hogy a jobb oldalin száradási csík csak,mert én azthittem hogy csak a két erős a pozitiv igymivel ránéztem nem volt rajta a kettő,megnyugodtam..majd mostanában kellene megjönni a mensimnek..májusban 6.án jött meg..juniusban 2.án..van amikor egyheteket visszajön van h csak 1 napot,ugyhpgy reménykedek hogy megjön..Most ilyen kettős érzésem van,ment pont megyünk nyaralni egy hétre és kényelmesebb lenne ha nem lenne meg,viszont nagyon be is lennék parázva.Hát nem tudom mi lenne ha terhes lennék,mert 2 évig voltunk együtt...és amióta együttvoltunk utoljára májusban ugy azóta szétmentünk mert félrelépett,én még anyuékkal lakom és 17 éves kiskorúnak számítok.Anyuék nem díjazták a kapcsolatot igy egy idő után titokba ment tovább,szóval ha terhes vagyok vagy agyon csapnak vagy nem tudom.Nagyon megbántam az egészet,de sajnos nem tudom visszafordítani,rengeteget tanultam belőle.Teljesen hülye voltam elismerem,nem tudom mi lesz ha azvagyok valahogy elkell mondanom majd.Gondolom megtartanám,de akkor lőttek az életemnek.És azonkívül hogy nagyon ki lennének akadva a szüleim tudom hogy támogatnának miután már picit beletörődtek...rendesen elcsesztem.:( Nagyjából 5-6 hetes lennék...Nyaralásra messze megyünk ugyhogy majd az után mindenképp veszek tesztet,akkor tudok legközelebb elmenni egyedül venni...
2013. jún. 23. 12:42
 14/17 A kérdező kommentje:
és a kép akkor készült amikor a másodikat(bal) csináltam,ugyhogy az nem száradás ha azon láttok valamit.:/
2013. jún. 23. 12:44
 15/17 Szandy89 ***** válasza:
hűha! hát akkor szorítok,hogy ne legyél terhes!!
2013. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha majd csinálsz új tesztet akkor írd meg mi lett. (tedd az ablakhoz kismama, nem tudom hányas voltam)
2013. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Megjött,így valószínűleg nem vagyok az,majd egyszer remélem ,ha már teljesen felnövök a feladatra.Köszi a válaszokat és a szorítást!:)
2013. jún. 25. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!