Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet! Miért...

Megnéznétek a görbémet! Miért esett ma reggel a hőm?

Figyelt kérdés
Attól még lehetek babaás? ... vagy ez probléma?
2009. okt. 13. 10:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem:)

Itt van...


[link]

2009. okt. 13. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet a beàgyazodàs miatt van, igen lehetsz még ettöl babàs!
2009. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

babatervezok.otthona.net: A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

Egyébként szerintem nincs okod aggodalomra, jókor voltatok együtt, úgyhogy simán esélyes vagy babára! Drukkolok! :)

2009. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdést Én is feltettem, csak senki nem válaszolt. Itt az Én görbém:

[link]

Nekem 12. napon este volt tüszőrepim, ez tuti, mert volt középidős vérzésem, és az UH is igazolta a 13. napon. Most akkor mikorra ne várjam szerintetek?

Már boccs, hogy itt Nálad teszek fel Én is kérdést Kedves Kérdező, remélem elnézed Nekem.

2009. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, Te a 27-28 napra ne vàrd, szerintem!
2009. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van még esélye mindkettőtöknek csak nyugi.Ki kell várni a végét.Szorítok.
2009. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először isköszönöm szépen a válaszokat és a bíztatást:)

Másodszor, nem haragszom:) Én úgy tudom, hogy a luteális fázis minden esetben 14 nap. Tehát a pé-től a 14. napon jön meg!

És mivel kb.-ra bejelölte neked a pé-t a ciklus.hu, így ki tudod számolni:)

Én is szurkolok neked, remélem sikerrel járunk mindketten. Én nagyon reménykedem, májusban egy missed ab.-em volt:( Most sikerülnie kell!!!:)

2009. okt. 14. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!