Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2napja késik. MAJD LESZAKAD A...

2napja késik. MAJD LESZAKAD A DEREKAM, SZURKÁL A HASAM, Megnéznétek a tesztem? Ilyen halványka lett reggel, és ez 10-es érzékenységű. Tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nyálkás valami van odalenn, hasonló, mint peteéréskor, csak ez fehéres. és piros kis alig látható valamik vannak benne,2éve várjuk a csodát. Lehet, hogy tényleg sikerült? [link]

nagyon fáj a derekam,alig bírok magammal


2011. nov. 7. 11:50
1 2
 1/19 haramia ***** válasza:
én szívesen mondtam volna vmit rá, de ez a kép olyan életlen hogy semmit sem látni rajta. Mindenesetre drukkolok!
2011. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Énlátom a második csíkott, nekem is ilyen volt, aztán szépen erősödött!!! Gratulálok!!! 11+4hkm.
2011. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is látom a csíkot, nekem sem volt erősebb az első tesztem egyik gyerekkel sem...


Drukk, hogy erősödjön és minden rendben legyen!

2011. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen volt. Gratulálok! :-)
2011. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kerria ***** válasza:
Az elsőnél én is így jártam :D aztán második nap is teszteltünk, akkor egy picit erősebb volt.... most a 36. hétben járok... Szerintem csatlakozom a többiekhez és gratulálok. Bár a kép valóban homályos :(
2011. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
En is latom a masodik csikot! Nekem is hasonlo volt es az eredmeny egy 21 honapos kisfiu. :) Gratulalok es sok boldogsagot kivanok nektek. 2 ev az nagyon sok ido.
2011. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Halványan mintha látnék valamit! Drukkolok,hogy erősödjön! :D
2011. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mintha látnék én is valamit, de 2 nap múlva tesztelj ismét, addig ha nehéz is, de ne mondj senkinek semmit sem. Drukkolok, hogy baba legyen!
2011. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,hogy drukkoltok:) köszönöm.nagyon örülnénk már neki.Nektek is fájt a derekatok?az enyém elviselhetetlenül
2011. nov. 7. 12:29
 10/19 Kerria ***** válasza:
Nálam az elején még nem, olyan általános mensi érzésem volt (nálam az sem vészes, inkább csak nyilalgatásnak nevezném, mint fájásnak), ezért is nem mertem elhinni, hogy a halvány jel az bizony Ő lenne. :) Azért majd írd meg a továbbiakat is, mert kíváncsi vagyok :D
2011. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!