Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellemen fehér pöttyök...

A mellemen fehér pöttyök jelentek meg. Nyomásra átlátszó (néha sárgás) előtej folyik. Tegnap voltak alhasi görcseim, bal oldalon szurkált is.3 apja késik a menseszem. Van olyan, hogy a lehetséges teherbeeséstől számítva a teszt negatív lesz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez magas prolaktin szint, vagy mikro adenoma, ha ezek a tünetek, és a teszt negatív!

100% hogy nem vagy terhes!!!

2013. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az nem előtej, hanem váladék, és nem normális. Menj orvoshoz.
2013. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább valami hormonális problémának tűnik inkább :(.
2013. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jaj, a 14. nap lemaradt :). amúgy nem szedek fogamzás gátlót (kb 2 éve), mert rajta vagyunk a baba projekten, 2 hónapja próbálkozunk, de előző hónapban megjött (akkor pontosan). Csütörtökön megyek orvoshoz, de tűkön ülök már....
2013. jún. 23. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Én még nem zárnám ki a terhességet, de való igaz, hogy a mellváladékozást (hacsak nem gennyes/véres), akkor a magas prolaktin szint szokta okozni. Nekem a hülye fogamzásgátló emelte föl a prolaktin szintet, ami ilyen tüneteket okozott, azóta se jött helyre, pedig 1 éve abbahagytam, és nem adnak rá semmit :( Most barátcserje tartalmú tablettát szedek, ez egy kicsit lejjebb vitte, és így a tünetek is enyhültek. Érdemes lenne elmenned hormonvérvételre!
2013. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez a váladékozás édeskés ízű (pont olyan, mint az anyatejé, mert a barátnőm most szült és megkóstoltam mind a kettőt, tudom, hogy undi, de muszáj volt tudnom... :) )
2013. jún. 23. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, akkor tuti prolaktin túltengés van a hátterében! olyankor jön tej a mellből...
2013. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
magas prolaktin,valószínű az agyalapon sella turcicaban(töröknyereg)Microadenoma van,és ez okozza a tüneteidet.
2013. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
na most gondolom jobban érzed magad.igy már nyugodtan és kielégülten hajthatod álomra a buci fejed.szánalmas hogy nem szorult beléd több ész.játsz a játszótéren hátha lekapcsolnak.nincs jobb dolgod mint ilyen hülye válaszokat irni,mert egyetlen értelmes ember sem foglalkozik veled olyan f.kalap vagy. senki se kivancsi a hülyeségeidre
2013. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál. Szerencsére nincs semmi bajom, 3 hetes terhes vagyok szerencsére :)
2013. jún. 27. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!