Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok menszi alatt? Január 2-tól-6-ig volt peteérésem a folyásból gondolom.Akkor átlátszó,nyálkás,nyulós volt.

Figyelt kérdés
Ilyenkor együtt voltam a párommal és az után volt kevés sárga folyásom és persze szúrkál a petefészkem.7-én kellett volna megjönnie de sajnos 8-án nyálkás,nyulós,szinte átlácó világos vér volt.9-én ,már rendesen megjött de alvadt vér darabkák is voltak és most is.Hol erős vérzés volt,hol kevés.9-én rózsaszín folyásom is volt.Menszesz közben barna is volt és a menszesz elött csak barna folyásom volt.Nem görcsöltem eddig.Most már elkezdtem görcsölgetni de enyhén.Csak azt nem értem,hogy miért fáj egyre jobban a petefészkem?Hol a jobb,hol a bal.Fájnak a melleim.Sötétedik a mellimbó körül,sürün járok pisilni pedig nem vagyok felfázva és menszinél nem szoktam ennyit pisilni.A mellemen észre vettem piros ereket.Hasam furcsa.Olyan mintha fel lennék puffadva.Méhem is szokott fájni.Köldökömnél és szokott szurkálni,fájni.El érzékenyültem.Előfordul,hogy sírni volna kedvem.Mitől lehet?
2009. jan. 14. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és tesztet miért nem csináltál még? lehet hogy kimutatná.....
2009. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert még megvan.Nem hiszem,hogy ilyenkor kimutatná ha az vagyok.Ugy gondoltam,hogy mikor elmúlik akkor tesztelek.Hát holnap már elkéne múlnia.
2009. jan. 14. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
az hogy megvan még nem akadályozza meg hogy a vizeletben a hcg-t kimutassa.
2009. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam.Köszi akkor tesztelek.
2009. jan. 14. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj majd, érdekes az eseted! Nagyon szorítunk Neked! :)
2009. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Hétvégén szeretném megcsinálni a tesztet reggel az a bisztosabb.
2009. jan. 15. 06:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, nekem is érdekes, mert nekem is január 2.-án volt peteérésem, 27-28 naposak a ciklusaim és csak most január 15-én kellett megjönnie, annál is inkább hihetetlen amit írsz, mert ha 2 és 6 között volt peteérésed és 7-én kellett megjönnie akkor a peteérés és a menstruációd között csak max 5 nap van vagy ennél kevesebb. A lutherális szakasznak pedig minimum 12 naposnak kelle lennie, a peteérést követően a megtermékenyített petesejt beágyazódása 7-10 nap , és minden teszt a beágyazódást követő min.3 nap után mutat terhességet. Amit leírtál az alapján sehogy sem jön össze. Nem írtad el?
2009. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem redszertelen a ciklusaim.Tudom,hogy hihetetlen,én sem tudom elhinné de igaz.Lehet,hogy össze zavarodott a szervezetem.És onnan tudom,hogy volt peteérésem mert nyálkás,nyulós átlácó folyásom volt jan2-tól 6-ig!Nekem nem mindig van peteérésem és szerintem késön volt a peteérés és mivel a szervezetem tudta,hogy megkéne jönnie igy megjött 2nap késéssel.Nekem és furcsa az egész.És ez miatt megyek holnap dokihoz és megkérdezem ő szerinte mitől van ez.Meg holnap lesz meg a hormonok eredménye.Lehet,hogy a hormonzavartól van ez az egész.
2009. jan. 15. 10:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert ha tényleg akkor volt peteérésed, akkor nagyon rövis a lutherális szakaszod, és ez valami hormonproblémára utal. Sok sikert a dokinál és ne ijedj meg, mert ezekre a problémákra már hatékony és jó gyógyszerek vannak. Egy-kettőre helyre jösz.
2009. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Bárcsak igazad lenne és nagyon hamar helyre jönnék.Holnap mondja meg a doki,hogy mikor kell mennem a sterilitási vizsgálatokra.Az a meddő ambulancia ügye?3éve probálkozunk és semmi.Azt nem tudod,hogy a férjemmel kezdik a vizsgálatokat vagy velem?Azt tudom,hogy milyen vizsgálatok lesznek nem kellemes de legalább kiderül mi az oka hogy nincs baba.
2009. jan. 15. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!