Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek meg volt...

Van itt olyan akinek meg volt az első hónapokban (agy tovább) a havija pedig már terhes volt?

Figyelt kérdés
Más volt? Voltak jelek? Mik?
2013. jún. 24. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sajat tapasztalat, de a baratnomnek megvolt meg kb 3 honapig (lehet, hogy 4), de nem rendes menstruacio volt, hanem valami rozsaszines barnas folyas es nagyon keves volt es csak 1-2 napig tartott neki. Pontosan nem tudom, hogy mik voltak a tunetei, ezen kivul nekem mellfeszules/fajasrol panaszkodott es hasszurkarol, nah meg veszelyesztetett terhes volt. Neked milyen? Vagy milyen tuneteid vannak amibol terhessegre gyanakszol?
2013. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egen


nekem alapból 3 napos :-P

terhesen is annyi volt 1-2x még, utána már csak 1 napos majd megszűnt

mind a 3 gyereknél így volt

2013. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és volt valami egyéb jel?

mellfeszülés is elmúlt a mensi után...stb

2013. jún. 24. 08:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem ment le a reggeli hő.
2013. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 5-6 napig szokott meglenni most 3 nap volt és szerintem jóval kevesebb. Most már 2 hete émelygek...enyhe hányingereim vannak, enni sem tudok, nem kívánok semmit, állandóan fáradt vagyok, délben le kell feküdnöm pedig sohasem voltam nappal alvós, mindenen elsírom maga, pedig ez sem jellemző...csináljak tesztet vagy pénzkidobás és csalódás?
2013. jún. 24. 10:25
 6/9 anonim ***** válasza:
én csinálnék a helyedben és fogok is mert az én havim is furán alakult....
2013. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ginus27 válasza:
Sziasztok'! Volna 1 nagy kérdésem remélem valaki tud segiteni.multhónapban meg jött a menszeszem de nem rednesen.De azóta fáj a mellem nő és ha meg nyomom vizes valami folyik belőle.Sötét a melle bimbóm és görcsös.De most megint meg jött ebben a hónapban.nem tudom hogy ettöl lehetek-e terhes??Nagyon várom a választ.Valaki írjon
2013. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem te tuti terhes vagy :)
2013. jún. 24. 15:19
 9/9 gabriell88 ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost.Vizsgáltasd meg magad.A mellfolyás én úgy tudom nem csak terhesség, de ciszta esetén is lehet(nem akarlak megijeszteni) de az orvos biztosat tud mondani.Remélem azért mégis babád lesz :)
2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!