Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 48 napja nem jött meg az első...

48 napja nem jött meg az első hét után 2tesztet is csináltam negetív lett nem lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy terhes vagy! Csinálj még egy tesztet, lehet, hogy később fogant és azért nem mutatta még ki akkor!
2013. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem ,nagyon örülnék már neki.
2013. máj. 6. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
48 napja?:O és azóta nem teszteltél, csak az elején? de miért?? most azonnal tesztelj!!!
2013. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak délután tudok, mert most dolgozom.
2013. máj. 6. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg ellátogatnék egy nődokihoz és elmondanám, hogy mi a helyzet. Elképzelhető ugyanis az is, amit az első írt, de ha meg nem vagy terhes, akkor is simán lehet egy fertőzés, vagy valami, ami miatt ennyit késik (persze akkor, ha alapvetően nagyjából rendszeres a ciklusod), azt viszont kezelni kell.
2013. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

48 nap az azt jelenti hogy már uhn is látni ha baba van!DOki mert ha nem baba lehet baj van!

Majd irj!

2013. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A teszt sajnos negatív. Pénteken megyek is a dokihoz.
2013. máj. 6. 19:21
 8/8 A kérdező kommentje:
De semmi se utal arra ,hogy lenne valami komolyabb bajom.
2013. máj. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!