Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n vagyok, mikor...

12. dpo-n vagyok, mikor teszteljek, hogy leg. Egy halványka pozitív legyen? Kinek mikor mutatta először?

Figyelt kérdés

[link]

semmi panaszom nincs,se hasfájás,se cici érzékenység,se nagy étvágy,talán annyi h.picit többet tudnék aludni de sztem az az időtől van:) peteérés óta csak vizes a folyásom:) milyen a görbém szerintetek?


2013. jún. 24. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már tesztelhetsz egy szép halványért :) Holnap reggel egy próbát megérhet. De ha negatív, ne keseredj el, nem biztos, hogy még kimutatja. Csak azért írtam, hogy akár holnap is lehet, mert már talán kimutatHATja :) Hajrá! :)
2013. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt a görbém, elég alacsony hő, majd visszaesett, és fel. Nekem 12 dpo-n már kimutatta a teszt.
2013. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
megtudod mutatni a görbédet esetleg?:) hát nagyon remélem,hogy sikerült végre:) lehet holnap tesztelek,lehet várok még XD :) nem akarok csalódni:)
2013. jún. 24. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szia.. én nemvárt után 1 nappal délutáni pisiből teszteltem egy nagyon erős pozit :) Mondjuk én nem teszteltem előtte,mert meglepetés baba,hiszen 1 hónapban sikerült,nagy csodálkozásunkra.Én még várnék a helyedben a nem vártig,akkor már biztosabb szerintem :) Drukkolok! 5hkm
2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,gratulálok nektek:)
2013. jún. 24. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy görbeszakértő :) de úgy látom, hogy a hőd szépen fent van azóta is, ami - ha minden igaz - utalhat babára. Szerintem tesztelj!
2013. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megfogadtam,hogy nem beszélek be magamnak semmit,sztem az időtől van vagy ki tudja,szerintetek korai lenne a mai napra a hirtelen fejfájás és gyomorfelfordulás?
2013. jún. 24. 11:45
 8/12 anonim ***** válasza:
A tünetek jelentkezési ideje egyénfüggő. Van, akinek azonnal jelentkeznek, van aki végigcsinál 9 hónapot mindenféle komolyan vehető tünet nélkül. Erre ne alapozz szerintem, a menstruáció kimaradása az első "intő" jel. Várd meg a nemvárt első napját és ha nincs semmi, tesztelj. Mikorra várod?
2013. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát csütörtök körül van a nemvárt:) de remélem az a fura érzéscsoport amit ma átélek nem a mensit jelzi:)
2013. jún. 24. 13:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig azt mondom, hogy tesztelj holnap reggel :) Nekem már a nemvárt előtt egy héttel hányingerem volt, de mivel nem tervezett baba volt, betudtam én is az időjárásnak, meg a stressznek. A pozitív tesztemet el sem akartam hinni, azt jobban elhittem volna, hogy valami hCG-t termelő cisztám van (ha egyáltalán létezik ilyen :)), vagy hasonló. Hát, baba volt! De nem a tünetek miatt csináltam tesztet és nem is a késés miatt (hiszen a nemvárt első napjának reggelén teszteltem). Csupán valami női megérzés vezérelt, vagy nem is tudom.

Ha babás vagy, szerintem ha extra halványan is, de kimutatja.

2013. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!