Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, ill. ha...

Mikor teszteljek, ill. ha pozitiv lesz, mikor menjek nődokihoz?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 36. napomon, a ciklusom változó, 25 és 32 között.
2009. aug. 27. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

holnap reggel tesztelj első vizeletből!

szorítok Neked! van valami tüneted?

2009. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

A gyomrom nem túl jó, de ezen kivül igazán semmi. Minden tök jó. Anyumnak sem volt semmi a terhessége alatt...

Lehet, h megvárom a szombatot, mert peteérés napján, 8án voltunk együtt, meg 10én. Vagyis most a terhességet honnan számolják? Fogalmam sincs, hanyadik hétben vok. a Kismama.hu szerint a 6.ban, de ha csak 8án fogant, akkor a 3.ban és csak a 4.héttől lesz pozitiv a teszt.

2009. aug. 27. 12:16
 3/17 A kérdező kommentje:
Tényleg és nődokihoz mikor kéne mennem?
2009. aug. 27. 12:17
 4/17 anonim ***** válasza:

A terhességet az utolsó mensidtől számolják, legalábbis én úgy tudom! Szerintem már kimutatná egy érzékenyebb teszt, hogy terhes vagy!

REmélem megírod, hogy mi lett az eredményed! :)

1. vagyok

2009. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
simán tesztelhetsz már most is szerintem. Hogy mikor kell menni dokihoz azt sajnos nem tudom :(
2009. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát jó, szerintem akkor mostmár kibirom szombatig, de mindenképp megirom neketek az eredményt. Köszi
2009. aug. 27. 12:31
 7/17 anonim ***** válasza:

A teszt a fogantatástól számított 14. naptól használható, és sokaknak ekkor már kimutatja. Nekem is kimutatta. :-)


A terhességet az utolsó menszesz első napjától számítják. Ezek szerint peteéréskor a nő már két hetes terhes, pedig még nem is fogant meg, a nemvárt napján 4 hetes terhes, és 6 hetesen érdemes először elmenni orvoszoz, mert előtte nemigen lát semmit még hüvelyi ultrahanggal sem. csak akkor tud terhesgondozásba venni, amikor már van szívhang, ez a 6-8. héttől van.

2009. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
13:59-esnek szívhang nem igen van 6-8 hetesen csak szívműködés. Szívhang csak jó pár hónappal késöbb van.
2009. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
kedves utolsó,voltál már terhes?képzeld h 6 hetesen már van szívhangja a picinek!na ehhez mit szólsz?
2009. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Biztos hogy nem lehet hallani még szívhangot. Gondolj már bele még egy miliméteres sincs a szíve te hogy lehetne azt hallani. Ja és igen voltam már terhes!!!!!!!!!!!!!!! És nem tudom mit kell megsértődni. Ez az oldal arra való hogy segítsük egymást és én normálisan javítottalak ki. NEM BÁNTÁSBÓL. Te nem bírod elviselni ha nincs igazad. Én szívesen veszem mások tudását mert hasznos lehet számomra. DE TE KÜLÖNLEGES LÉNY VAGY!!!!! Te vagy az OKOS csak egyedül. Mindenki más rosszat tud mindenről.
2009. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!