Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » írnátok kismamák akik a...

írnátok kismamák akik a napokban teszteltek pozitívat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik az elmúlt napokban teszteltek pozit , örülnék, ha leírnátok mit éreztetek? Mennyit vártatok a babára, illetve, hogy tervezett volt vagy becsúszott. És még egy kisfiúnak vagy kislánynak örülnétek jobban??? ( persze mindegy csak egészséges legyen) de mégis azért kiváncsi lennék.



2013. jún. 24. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:

MI 2 évig vártunk a CSODÁRA.

a KÉT év alatt minden hónap nagyon nagyon rossz volt amikor megjött és csalódnunk kellett.


Az utóbbi 2-3 hónapban már szószerint eszembe sem jutott a baba egyáltalán nem. és mensim előtt 1 héttel (és tuti akkor mert csak akkor tudtunk együtt lenni) sikerült. Bár a mensim nem jött meg, de 8-9 nap késéssel, jelentkezett mensi szerű vérzésem. Azt hittem már megint egy sikertelen hónap, de miután elmúlt ez a fura mensi ami kb másfél napig tartott + 2 nap enyhe barnázás, kezdtem magam furán érezni, vettem egy tesztet és halvány ugyan de jól kivehető pozitív lett. Ez volt most vasárnap reggel, holnap reggel tesztelek újból. :)


Én nagyon boldog vagyok! El sem merem hinni.

A páromnak még nem is mondtam el, majd holnap ha már a holnapi teszt is pozi.


Várom a ti történeteteket.

2013. jún. 24. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Gratulalok! Nekem 3 napja kesik, de a nemvart napja elott es a nemvart napjan is pozit teszteltem:)Akkor gondolom, csak terhesseh lehet...

Mi december ota probalkozunk, aztan februarban kiderult hogy cisztam van, 2 honapi kezeles, aztan most ez a 2.honap ami remelem tenyleg sikeres. En sem merem meg nagyon elhinni a dolgot, mert en is teszteltem mar par negativat, de talan a teszt nem csal. Hat en inkabb kislanyt szeretnek, mert van eleg fiu a csaladban mar...

Ovu ota a mellbimbom nagyon erzekeny, faj.Van amikor jol be is duzzad, szukal es feszul. Meg kis feher folyasom van. Barnazas vagy islyesmim nem volt.

2013. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jún.23-án teszteltem nagyon halvány pozitívat,mert jún.26-ra nem vártam...de remélem tényleg nem is jön már.

ma reggel is pozitív....már egy picit erősebb a csík.

kistesó lesz....és lányt szeretnénk,mert az első fiú.

2.hónap volt hogy próbálkoztunk

és terveztük abszolút a babát

2013. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22.-én teszteltem egy rettenetesen halványat, de én is csak 26.-ra nem várom.

26.-án tesztelek csak legközelebb, hogy akkor tisztán lássam hogy erősödött-e.

Rettenetesen izgulok.... első baba lesz, és sajnos már túl vagyunk egy korai vetélésen.

Ha ez tényleg terhesség és nem egy "szellemcsík", akkor viszont biztosan minden rendben lesz, érzem.

Kisfiú vagy kislány?

Azt szoktam mondani, hogy gyereket szeretnék:-)

Talán a kislányokkal tudok jobban azonosulni, és is lányos nő vagyok, de természetesen boldog lennék egy kisfiútól is. Vagy inkább egy kisfiú és egy kislány lenne a legjobb? :-)

Néha el sem merem hinni, attól félek hogy becsap a teszt (de hogyan, amikor a negatív tesztjeimmel én is Dunát rekeszthetnék), máskor meg majdnem hogy elsírom magam, majd rettentő nyugodt leszek... Fura érzés, tünet semmi.

Annyira bízom benne hogy nem fogok csalódni, és holnap után reggel egy szép erős pozitív teszet tartok majd a kezemben!

Drukk nektek is lányok, és persze gratulálok... :-)

2013. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is gratulálok Nektek Kismamák, én is 23-án teszteltem egy halvány pozit és holnap fogok tesztelni megint. Nekünk még nincs gyermekünk de 2 éve várunk rá, el sem merem hinni, hogy ez velem is megtörténhet ennyi sikertelen hónap után. A párom még nem is tudja, nem merem elkiabálni. És a sikertelen tesztekkel én is dunát rekeszthetnék.

A hangulat változásai nekem is rettenetesek, egyszer elsírnám magam mások meg csak úgy kicsattanok a boldogságtól. El sem hiszem.

És bár tényleg az a legfontosabb hogy egészségesek legyenek a babáink, de én kisfiút szeretnék, de ha kislány az sem baj, mert az enyém!


Amúgy a tüneteim: mérhetetlen nagy fáradság bágyadtság, a hasam meg van puffadva, de valami hihetetlen módon, rendesen látványosan.(pedig átlagos testalkatom van 58 kg. vagyok) és kicsikét émelygek... nem vészes, jah és érzem hogy a testhőm magasabb. Más tünet egyenlőre nincsen.


Gratulálok minden újdonsült Kismaminak!

Örülök, hogy itt vagytok, és megoszthatjuk egymással ezeket az érzéseket.

2013. jún. 24. 15:35
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma teszteltem pozitívat, 34. napon vagyok de 30-33 napos ciklusaim szoktak lenni szóval már sejtettem,hogy pozi tesztem lesz :) Nem terveztük,ahogy a 2,5éves lányomat sem de nagyon örülünk :) Szorítok mindenkinek :)

2013. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én június 19-én teszteltem pozitívat. Februárban volt egy missed ab-om, és az ezt követő "pihenés" után, az első próbálkozós hónapban sikerült.

Nagyon boldog vagyok, de kicsit aggódom is, hogy most minden rendben legyen. Egyelőre úgy néz ki nincs semmi gond.

Tünetem sajna nem sok van (örülnék,ha lenne,mert akkor az biztos jót jelent:)): nagy fáradtság, kicsit feszesebbek a melleim, enyhe émelygés napközben, gyomorégés.

Hogy kisfiú, vagy kislány, tényleg mindegy, csak egészséges legyen!!! és végre velem maradjon!


Jó ötlet volt a kérdés.

A tüneteket legalább összetudjuk hasonlítani!

2013. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!