Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbe mellett hogyan lehet?

Ilyen görbe mellett hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Már 5 éve próbálkozunk, múlt év szeptemberében volt egy missed ab-om. Azóta elég rendesen vacakodik a hőm. Valahogy nem az igazi.

De szerintetek ilyen hő mellett, ilyen görbével hogyan tesztelhettem ma pozitívat? Mikor volt pé? Mert ez elég fura.


A múlt hónapban ovu teszteltem, és nagyon bíztam, de nem sikerült. Az is elég cikk-cakkos volt.


Itt a mostani görbém:

[link]


A múlt havi görbém:

[link]


Terhesgörbém:

[link]

A terhesgörbém is elég érdekes volt. Nagyon hosszú ciklusból...



2013. jún. 26. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég érdekes görbe, de úgy gondolom, hogy a ciklusod 23.napján volt az ovulációd. Azóta feljebb van a hőd pár tizeddel (az az 1 napi visszaesés nem számít).


Teszel fel képet a tesztedről? Nagyon megcsodálnám.


Amúgy pedig gratulálok!!!! :)

2013. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És 23.napon voltatok együtt, tehát tényleg az lehet, hogy akkor volt az ovulációd :) szupi :)
2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs neked progi hiányod véletlenül? Nem megy fel rendesen a hőd szinte sosem.Menj dokihoz hogy már volt vetélésed kapsz progi potlást
2013. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Voltam már nagyon sokszor vizsgálaton és minden hormon rendben volt. Mikor baba volt, akkor is nézték, mert véreztem, de akkor is rendben volt. Nem szokott ilyen lenni sohasem a hőm. Mindig nagyon szépen fel szokott menni. Igazából a missed ab után kezdett vacakolni.Pont a terhes görbén is látszik, hogy szépen felment és fenn is maradt...
2013. jún. 26. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Feltennéd a tesztedet, megnézhetnénk?
2013. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj a kérdésért, de mennyire volt erős az az egy napos vérzés? Mert nekem is késett 3 napot, de ma erősen vérzem...de a hőm fent van...lehet hogy kellene tesztelnem nekem is egyet ennek ellenére???
2013. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen egynapos vérzésre gondolsz?
2013. jún. 26. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 51. napon láttam hogy volt egy nap erős vérzésed. Arra gondoltam hogy az mennyiségre nagyon sok volt e, és hogy élénk rendes piros vér???
2013. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az 51. napi vérzés az nagyon erős, iszonyatos darabos, nagyon sötét vérzés volt. Du kezdődött, estére mérséklődött. Addigra már volt 3 pozi tesztem. Biztos voltam benne, hogy elment. Másnap voltam vérvételen és uh, ahol rendben volt, de sajnos rá 3 napjára totál begörcsöltem és másnap műtöttek. 4cm-s hematómám volt mellette és az vált le és szépén szívta el a petezsákot... :(
2013. jún. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!