Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányingerféle van, a szokásos...

Hányingerféle van, a szokásos patik kijöttek, majd szinte teljesen elmúltak mensi előtti napokban. (ma-holnap lenne aktuális, de eddig semmi, barna se) megőrülök már a pms kontra nem várt dillemától, lehet, h ez az izgulás előtte valójában pms tünet?

Figyelt kérdés
szal minden hónapban megfogadom, h a következő ciklus végét nem fogom végig idegeskedni, agyalni, h megjön-e vagy nem. Ehhez képest ált menetrendszerűen 1 héttel a nem várt előtt eszembe jut, h kb még egy 7 és akkor ugrik a majom a vízbe. (babát szeretnék, pco, ciszták,inzulingáz maybe enyhe pajzsmirigy alulműk, diétázom, úgy ahogy- nem számolva a szénhidrátot, csak nagyjából kerülve vagy lassú felszívódásúval pótolva, majdnem semmi cukor, plusz merckforminXR és minimál adag a pajzsmikire)szóval ált az ucsó 3 nap már tiszta dili, hiszti, sírás, idegesség, patik. Most nem vagyok dilis, csak inkább émelygek és ami tök fura, h kijöttek 1 héttel előtte a szokásos halántéki sűrű miteszer- patik, de csak kb2 napra, aztán elkezdtek eltűnni, már alig van. hőt nem mérem, mert túl összevissza élek, hasamban enyhe vmi érzés, de nem görcs, cicik inkább pár napja voltak nagyok, most semmi extra. érdemes tesztelni most napközben vagy csak várjak megint..

2013. jún. 26. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, ismerős érzések... Én is mindig megfogadom: nem érdekel, nem érdekel, stb. Az elmúlt 12 várakozós hónapban már minden tünetet produkáltam, amit egyáltalán lehetett. A vége persze mindig ugyanaz volt... Ebben a hónapban még hőgörbét is csináltam, ma lejjebb ment a hőm, de csak 1 tizedet, holnap kéne mgjönnie, de persze reménykedem, tüneteket nem keresek már, mert aazok úgyis mindig vannak, és nem érdekelnek. Drukkolok neked, hogy sikerüljön :) Mióta próbálkoztok?
2013. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát, valójában nem is tudom, akár azt is mondhatnám, h évek óta, legalábbis aktívan sose védekeztünk, mert már 36évesek vagyunk, de kb 1 éve kifejezetten igyexünk. köszi a gyors választ, drukk neked is! mennyi a hőd? első babád lenne?
2013. jún. 26. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Van már 2 nagy gyerkőcöm, és most szeretnénk egy picit. 9 éve vagyunk együtt a mostani párommal, és bár egész kis koruk óta együtt neveljük a gyerkőcöket, tavaly megérett a gondolat, hogy jó lenne egy közös :) Én 3 évvel vagyok idősebb nálad. A hőm 36,8 - ról esett 36,7-re, de még a "vonal" felett van, állítólag még van esélyem. (Fura nekem, a másik 2 elég hamar összejött...)
2013. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen, csak tudod azért a korunk az már számít, még ha amúgy nem is érezzük... amúgy nem akarlak elszomorítani, de amiket errefelé olvastam, inkább 37 és afölött szokott lenni a babás hő, bár biztos függ az alaphődtől is.
2013. jún. 26. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Állítólag nem gond, mert nekem 36,4 az alaphőm, és ez jóval felette van, sokan vannak az oldalon, akiknek sose ment 37 fölé, és mégis babásak lettek, úgyhogy nem keserítettél el :)
2013. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És persze, számít a kor is, kb. én úgy voltam vele, hogy lehet, több lesz, mint 1 év...
2013. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ú, mostmár kezdem egyáltalán nem érteni a testem, olyan mintha se mensi se baba nem lenne, hanem egyszerűen csak kihagyná az egészet. mert mintha már a cicik sem lennének megnőve, reggel még hőt is mértem, 36,5, ami gondolom a tök normál (ete kevesebb volt 2tizeddel), bár nem méregettem nagyon eddig, hányinger, szagundor még van, meg étvágy is, viszont hasam már szinte egyáltalán nem érzem, ja és tegnap du csináltam tesztet is, h végre megnyugodjak így vagy úgy, mondanom se kell tök nega. akkor most meg e jön, meg baba se, de akkor mi van?!
2013. jún. 27. 12:05
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint este farkas étvágy, plusz fáradtság, gyöngeség, reggel evés utántól megint undor, hányinger. ja és tegnap megláttam egy öreg nénit az utcán, mire elsírtam magam, de annyira, h azon közben már röhögnöm is kellett, mert olyan tipikus hormonális sírás volt, mint a filmekben. csak ugye nem tudom, h milyen előjelű.. áá, vki tapasztalt már ehhez hasonlókat? miért viselkedik ilyen furán a szervezetem? köszi előre is a válaszokat és bocsi a hülyeségemért
2013. jún. 27. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!