Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után ha elkezd fájni...

Peteérés után ha elkezd fájni a mellem akkor tuti nem jött össze most se a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap múlt el a peteérésem tünetei,de elkezdtek fájni a melleim,most ez lehet terhesség vagy egyszerűen csak a menzesz közeledtét jelzi.Milyen tapasztalaitok vannak terhességkor mikor kezd el fájni a mell?

2013. jún. 27. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekunk 2.honapban jott ossze a baba.

Elso honapban kb ovu utan 2 nappal nekem is nagyon fajt, csak a menzesz megjotte elott kb 4 nappal elmult.

Ebben a honapban ugyanugy fajt, de most nem mult el a mai napig, de mar 6 napja pozit teszteltem:)

2013. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted van esély hogy baba miatt fáj peteérés után egyből?
2013. jún. 27. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély én is így jártam. Peteéréskor kezdett fájni és már 18 napja fenn volt a hőm és még mindig fájt és pozi lett a teszt,de sajnos a baba nem maradt velünk. Most is így vagyok. Peteérés után a mellbimbóim lettek érzékenyek ami 3 nap után elmúlt és úgy kezdődött a mellfájdalom ami már nagyon fáj és remélem jót jelent mindkettőnknél. Ma hullámokban tört rám a hányinger, de még bármi lehet sajna. Drukkolok.
2013. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a hőt 3 napja kezdtem mérni első napon 36,4-et mértem második nap 36,3-at ma meg 36,5-öt.Szerintetek ez most mire utal lehet baba?
2013. jún. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!