Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek sikerült pont...

Volt akinek sikerült pont peteérés napján a baba? Úgy, hogy sem elötte és utána nem volt a párjával csak pont a peteérés napján.

Figyelt kérdés
Én pont a napján voltam a párommal,mert nem volt alkalmunk sem elötte sem utána az együtlét.Azt olvastam,hogy leggyakrabban a délelötti órákban szabadúl ki a pete és a spermának 1 óra kell,hogy elérje a petesejtet.Átlagosan 14-24 órát él a petesejt és én kb este 9 kor voltam a párommal...hát nem tudom talán sikerült:)De volt valaki akinek sikerült?
2013. máj. 13. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

igen :)

febr.12.-én láttak egy érett tüszőt és a doki mondta, hogy akkor este mindenképp, de legkésőbb reggel.

Úgy is volt, rá 1 hónapra pozitív tesz, mi utána nem voltunk együtt jó 2 hétig mert sajnos nőtt egy cisztám is és nagyon sokat fájt a hasam.

A pici sajnos már nincs velünk mert fejlődési rendellenességgel született volna meg.

De nagyon drukkolok Nektek!

2013. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pontosan a peteérés napján voltunk együtt, abban a hónapban csak akkor 1x, 13 órakor. Még 2hónap, és megszületik a pici.
2013. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,mi is pont azon a napon voltunk csak együtt abban a hónapban.Ma 11 hónapos a kisfiam. :)
2013. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nagyon sajnálom ami történt:(a többieknek boldog babázást és egészséget.Én csak abban reménykedem,hogy még időben voltunk együtt.
2013. máj. 13. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:

pont pé. napján voltunk együtt:) (előtte és utána nem)


16 h ikres km

2013. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi is pont pé napján voltunk együtt és megfogant a lányunk sajnos sokat melozik a férjem nem itthon igy nagyon nagyon ritkán vagyunk együtt...

Lányunk már 3 éves és várom a pénteket a tesztelést kiváncsi vagyok a teso is sikerült e..lányunk elsőre sikerült remélem teso is..)

Részvétem a válaszolonak aki elvesztette a babáját..(

2013. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!