Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptár szerint jövő...

Jónás naptár szerint jövő hónap 25. -én lenne a nagy nap - ma jött meg és várhatóan az nap kezdődik a következő ciklusom - valakinek írt már ilyet a naptár? Egyáltalán volt akinek bejött?

Figyelt kérdés

csak ma találtam rá a neten erre a termékenységi számítási módszerre (Jónás naptárra), ami még a csecsemő várható nemét is megmondja nem csak azt a napot amire az együttlétet tervezni kell.

Kissé bizarr tervezett jött ki. Júniusra tegnapra írta, ehhez képest ma jött meg, és köv. hónapra is menses előtti ill arra a napra írja a legtermékenyebb napomat. 2 oldalt is megnéztem www.astro.com ill www.lunarium.co.uk előző kislányt utóbbi kisfiut írt júliusra...


Nektek mik a tapasztalaitok?

Volt akinek már bevállt a módszer és terhes lett úgy hogy még a nem is bejött?

És mi a helyzet az ovulációval? - én úgy tudom hogy ovuláció után 24 órán belül nagyobb eséllyel lesz kisfiú mint lány, ovuláció után 2-3 nappal meg nagyobb eséllyel lesz lány mint fiú. Még nem próbáltam ki ovulációs tesztet, de már gondolkodom rajta - van tapasztalatok érdemes?


Van egy kisfiúnk már és szeretnénk egy hugicát is mellé.

Megjegyzem kisfiam igazi szerelem gyermek, nem volt megtervezve hogy milyen legyen és mikor sexeljünk hozzá, egyszerűen csak szerettünk volna babát és elsőre ő lett nekünk rögtön az első próbálkozásra. :-)



#Jónás naptár #ovulációs teszt #baba nemének megválasztása
2013. jún. 27. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm Jónás naptárral VÉDEKEZETT. Első hónapban becsúszott a baba. Kb. ennyire megbízható.
2013. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jól mutatta a jónás.Ovu tesztet sztem érdemes használni,nekem az első ovus hónapban összejött a baba.Ha a tutira akarsz menni,vagy rendszertelen a ciklusod,vagy nem akarsz minden nap szexelni,akkor ajánlott.
2013. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 reni0929 ***** válasza:

a naptár alkalmazásával nekünk is egyből sikerült a baba!

13 hetes kismama

2013. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ovuläcio ELÖTT 2-3 nappal van egyältalän nagyobb eselyed teherbe esni,nem pedig utäna.Aznapon vagy utäna 24 oraban nagyobb az esely fiura ,az elötte levö napokon meg länyra.Legaläbbis en igy tudom.Ovu utän 2-3 nappal mär semmi esely semmire.:-)
2013. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!