Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek petevezeték elzáródása...

Akinek petevezeték elzáródása volt, és spontán teherbe esett az első babával, az akkor a második babánál is problémát jelentett, vagy "megjavult"?

Figyelt kérdés
Az első babánál meddőségire jártunk, ahol mindkét oldali petevezető elzáródást állapítottak meg. Műtöttek vele, de az orvos elmondása szerint a műtét során nem sikerült átjárhatóvá tenni. Lombikra készültünk, mikor spontán terhes lettem. Most a 2. babával próbálkozunk, jelenthet ez most is gondot?
2013. jún. 28. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 5 év után sikerült a baba, mikor már mi is lemondtunk róla. Nekem 16 éves koromban volt egy nagy cisztám, megműtöttek, kivették az egyik petefészkemet. Akkor azt mondták, ne aggódjak, ettől még lehet gyerekem. 23-4 évesen kezdtünk el gondolkodni rajta, és hiába... Nem jártam ugyan meddőségire, de a folyamatosan kialakuló ciszták miatt azt mondták, hogy ne reménykedjek, nem valószínű, hogy sikerülni fog. 5 évig semmi védekezés, 29 évesen viszont megszültem az első gyerkőcöt. Akkor már nem túráztam rajta, nem is érdekelt, és egyszer csak ott volt. Azóta eltelt 4 újabb év, ugyanúgy védekezés nélkül (hiszen kétszer nem történhet meg, ha már azt mondták, hogy úgysem lehet, és az első is egy csoda), és most 11 hetes leszek vasárnap. Szóval én azt mondom, türelem! Biztos, hogy közrejátszik, de ha az első is összejött, előbb-utóbb a tesó is össze fog! Sok sikert nektek!
2013. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Én pedig gratulálok a babához, és jó egészséget kívánok Nektek! :-)

2013. jún. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!