Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre?

Mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés

Mensiztem és már a 3-4 napba voltam,amikor a párommal nem bírtuk tovább és szexeltünk. Mindkét nap belém élvezett 2x is. Hangsúlyozom mensiztem,mert utána még volt halvány barnás pecsételésem. Nem baj,ha jön a baba,de még nem terveztük 100%-ra... Egy év még kéne... Szerintetek,terhes lehetek? :)


26L



2013. jún. 30. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keves az esélye, de lehetsz, védekezés nélkül a hónap bármely napján teherbe lehet esni! Tessék megjegyezni! Hangsúlyozom minimális eséllyel, de mégsem 0!
2013. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel a sperma -attól függően, hogy hová jutott el - több napig is életképes lehet, így van rá esélyed.
2013. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A heves vágytól lehet rendkívüli pé. is,még mensi közben is.Bár kevesebb az esély a terhességre,mintha pé-kor lennétek együtt.
2013. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi ezt sokszor eljátszottuk, nem lett baba. Nagyon kicsi az esély rá.
2013. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Menj orvoshoz, te kretén állat!
2013. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,az 5-ös válaszolónak mondom,hogy beteges vágyait ne itt élje ki,vannak erre alkalmas fórumok,ez nem az.
2013. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Te Kedves 5-ös válaszoló ha a Te szüleid mennek időben orvoshoz,akkor Te nem lennél ilyen szavaiddal élve kretén... Tanulj meg viselkedni,aztán szólj be embereknek,ha Te különb vagy! Bár ezek alapján elég szánalmas ember vagy!

Azért nem rohanok egyből orvoshoz,mert Tőlünk jöhet a bébi,tehát teljesen mindegy,hogy most vagy 2 hét múlva tudom meg a terhességem! Nem mintha tartozna Rád,de így a többi válaszoló is látja ki a kretén...

2013. júl. 1. 23:41
 8/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,teljesen igazad van!
2013. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as de tényleg ezt már nem bírtam magamban tartani. :)
2013. júl. 2. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,nem is kell.Jól tetted!Vannak ilyen emberek sajnos.Én sajnálom őket.
2013. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!