Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
januárban lefeküdtem a barátommal,2 nap múlva szédültem és fájt a fejem,azóta is fehér folyásom van,de viszont megjön minden hónapban,de most 4 hónap múlva elkezdett nőni a pocim alul..szerintetek lehetek terhes?
2013. máj. 19. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Miért nem csináltál eddig tesztet??
2013. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

21.. januárban csináltam,de negatív lett.. viszont az mensi előtt volt..

Én meggyőződtem benne h nem vagyok mivel megjött.. szóval akármi lehet.

2013. máj. 19. 20:22
 3/18 anonim válasza:
Remélem védekeztetek! Mindegy mi a válasz, irány egy terhességi teszt beszerzése, és lehet hogy ciki, de beszélj valamelyik szülőddel,ha komoly a dolog, vagy keress fel egy nőgyógyászt! Ha egyiket sem szeretnéd az orvosoddal is beszélhetsz!
2013. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
és mostanában ESTE volt hányingerem,és szédültem és fájt a fejem.. igen az lesz.
2013. máj. 19. 20:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
oké... hány éves vagy?? Együttlét után két nappal fejfájás és szédülés nem utalhat terhességre!!! Ahhoz pár hétnek el kell telnie, hogy tényleges tünetként érezd, ha valóban terhes lennél. Gondolom fiatal, serdülő lány vagy, ilyenkor természetes, ha lesz egy kis pocakod. Január óta nem feküdtetek le egymással? Amúgy nem valószínű ,hogy terhes vagy
2013. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De igen! Még mostanában is lefeküdtünk elég sokszor..
2013. máj. 19. 20:27
 7/18 A kérdező kommentje:
nem védekeztünk,de nem élvezett belém,mikor elélvezett megtörölte,és folytattuk.. ebből lehet baj??
2013. máj. 19. 20:30
 8/18 anonim ***** válasza:
De ezek szerint nem védekeztek,ha azon aggódsz,hogy terhes lehetsz!!??
2013. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

azt még mindig nem árultad el, hogy védekeztek-e


A teszt minimum 2 héttel az aktus után mutatja ki, hogy van-e baba. Előbb nem, és még akkor se fix. Ha kétségeid vannak, majd ismételd meg.


A reggeli rosszullétnek egyébként nem sok köze van a nevében lévő napszakhoz. Ha terhes, bármikor émelyeghet az ember lánya, nemcsak reggel.

2013. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan 21 éves vagy,és nem vagy ezekkel tisztába??

Igen,elég sok az esélye,hogy teherbe ess!De ha nem akartok,még babát,akkor miért nem védekeztek???

2013. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!