Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecen Urológiai Klinikán...

Debrecen Urológiai Klinikán andrológiai vizsgálathoz tudtok dokit ajánlani?

Figyelt kérdés
Kell-e hozzá beutaló? Mennyi időt kell várni az eredményre?
2009. okt. 15. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

A páromat most küldte el a nőgyogyászom.Ő Dr.Szűcs Miklost ajánlotta,hozzá küldött.Azt mondják jó.A nagyerdei gyógyfürdöben rendel.Még nem volt,mert még ma voltam dokinál és ma adta meg a számát.Kell a száma?

2009. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi is Szűcs Miklósnál voltunk, de mi nem a klinikán, hanem a magánrendelőjében. Azonnal meg volt az eredmény, nem kellett beutaló, csak időpontot kértünk. 10000 Ft volt egy vizsgálat. Mi 2006-ban voltunk nála.
2009. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A magánrendelő telefonszáma meg van nekünk is. De azért köszi! Az 1. válaszolótól megkérdezhetem, hogy kihez voltál nőgyógyászhoz?
2009. okt. 15. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az 1-től én is meg akartam kérdezni, hogy ki a nőgyógyásza?
2009. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Dr. Ovári László.Ismeritek?Vélemény róla?
2009. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem. Hol rendel? Én a klinikára járok.
2009. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a klinikára járok.Ott rendel.Egy csomó ismerösöm szült nála többek közt a hugom is.Neked ki a dokid?
2009. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok.Lányok titeket vizsgáltak már?Milyenek az eredmények?
2009. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16.59-es vagyok. Nálunk minden rendben van. Mégsem jön össze a baba már 5 hónapja. Ez előző terhességem előtt is mindent rendben találtak mindkettőnknél és mégis csak Clostival sikerült 1,5 év után. De most az első gyógyszeres kúra sikertelen volt.
2009. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én a ciklus 2.napján voltam,vért vettek,ekkor minden rendben,majd a 12.napon hüvelyi uh,ott is minden oké,2 érett petesejt.Azt mondta 2 nap és megreped,az ovuteszt is ekkor volt pozitiv.Majd a21.nap vérvétel megint,ahol kiderült alacsony a progeszteron szintem.Azt mondta Papát vizsgáltassuk ki és ha megvan az eredmény akkr hivjam fel.Hát nem tudom hogy lesz tovább.
2009. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!