Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most fejeztem be a sulit és...

Most fejeztem be a sulit és lehetséges terhes vagyok munkám nincs igy terhesen nem vesznek fel sehova gondolom, akkor milyen összegre számíthatok a pici születésekor?

Figyelt kérdés
Vagy ha fel is vesznek valahova mert holnap is megyek állás interjura akkor ha megvan a 3 hónap bejelentett munka viszony akkor kaphatok táppénzt?vagy kirugnának előtte ha meglátnák hogy nőne a pocim?
2013. júl. 1. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Alanyi jogon a gyes 25 ezer és a családi 13 ezer jár. Próbaidő alatt bármikor kirúghatnak, illetve ha eltitkolod a terhességet akkor is.
2013. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( hát nem tudom mit csináljak szeretném a babát megtartani párom jól keres de ,az hogy én ne dolgozzak a ugy nem jó
2013. júl. 1. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Detto ugyanebbe a helyzetbe vagyok!!! Most fejeztem be a sulit, már azóta 10 hetes vagyok. Munka sehol. Voltam állásinterjún,még épp belefértem volna,h ne látszódjon Most már viszont telik az idő.. Augusztusban lesz az esküvőnk.

Sajnos Te sem tudsz mit tenni. Max. ha felvesznek dolgozni,azt a pénzt félre teszed,de mihelyst megtudják,h terhes vagy, el fognak küldeni. De legalább addig sem otthon ültél. Én is ezt szeretném vagyis szerettem volna.. :/

2013. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom milegyen okés féreteszek vagy abbol vásárolok a kicsinknek és utánna 30 ezer ft bol éljek meg egy hónapba
2013. júl. 1. 21:26
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. júl. 1. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért a gyerek apja mit akar?

Neki is a feladata gondoskodnia gyerekről nem csak neked.

2013. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a te felelőséged hanem párodé is.Ő meg jól keres azt írtad.

Én annó munkanélküli voltam.A lábtörésem után nem vettek vissza a melóhelyemre.Utána megszünt.Munkanélküli voltam, utána jobb hilyán szoc segély. Ez egy bő évig volt.Utána terhes lettem.És míg a baba nem jött maradt a szoc segély.Sajnos nekem is hiába volt 3 évem sok idő volt előtte így nekem is 30+13 ezer.Párom dolgozik.Így nem szenvedünk hiányt.Mindenünk megvan.Majd ha betölti a pici az egy évet keresek 4órás állást annyit lehet gyes melett. Hisz nekünk is jobb lesz. De máig se bánom.Próbáld meg a elót azért még van időd szülésik.Vesztei nem veszítesz.

2013. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
melót*
2013. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hamarabb kellett volna ezt átgondolnod.TB múlt nélkül nem illet meg a tgyás és a gyed sem.Csak az a piri gyes.
2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet az ilyen hasonló cipőben járok én is csak gyest kapok és párom hiába keres jóval 100 fölött albérletben távhős lakással épp,hogy kijövünk.Nyáron kicsit jobb de akkor meg ami maradna félre tesszük fűtésra.A kicsinek mindene meg van de tény,hogy magunkra az enni valón kívül nem költünk.S a kiadások csak nőnek napról napra.Azt írtad lehet,hogy terhes vagy,ha még se lennél az én azt javaslom menj el 1 évet dolgozni és a gyed mindjárt több mint a gyes.Ha jó szakmád van akkor főleg.Ha pedig még is terhes lennél ne feledd a havi tb-d neked kell fizetni ha nem tanulsz és nem dolgozol!
2013. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!