Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitiv vagy szellemcsikos?

Ez pozitiv vagy szellemcsikos?

Figyelt kérdés

Elvileg junius 27-en kellett volna megjonnie,de amiota abbahagytam a fogamzasgatlot,azota rendszertelen a ciklusom.

3 honapja hagytam abba,egyszer megjott 30 napra,majd 25-re es most tartok a 34. napomon,de eddig nem jott meg.Tuneteim vannak,de mivel szeretnek babat es az elozo 2 honapban is voltak,ezekre nem adok.

A tesztet ma du. csinaltam. [link]


2013. júl. 1. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom,de én negatívnak látom
2013. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak egy csik.

Nem tudsz masikat csinalni reggeli pisibol?

2013. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De tudok es fogok is,csak kivancsi voltam,hogy masok mit latnak.
2013. júl. 1. 22:16
 4/21 anonim ***** válasza:
Fene tudja...inkább semmit se mondok, biztosabb, ha tesztelsz még egyet reggel, vagy akár 2 nap múlva.
2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a kepen nem latszik rendesen,hogy van ott egy csik,pedig van.Csak azt nem tudom eldonteni,hogy az szurke vagy rozsaszines.Szoval reggelig igyekszem nem beleelni magam semmibe.
2013. júl. 1. 22:23
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát én mintha látnék ott valamit. De tényleg egy másik teszt fogja megmondani a tutit.

Gondolom élőben jobban látod, ugye? Nehéz ezeket a halvány vonalakat lefotózni. :)

2013. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

valoban sokkal jobban latom eloben.Mondjuk en a kepen is latom vagy legalabb is latni velem :)

Attettem negativba es ott is lattam,de allitolag a szellemcsik is latszik a negativon,szoval nem jutottam elorebb.

2013. júl. 1. 22:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Szereintem is tesztelj még egyett.Drukkkk
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezen semmi sincs, se 2. Se szellem.
2013. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is látok csíkot,de nem tudom eldönteni a színét.

Nekem a gabriel teszt nagyon bevált,ha nem voltam terhes semmit nem mutatott,de ha az voltam,akkor még a halvány csík is egyértelműen rózsaszín volt rajta ,nagyon megbízható teszt,próbáld ki,az megmondja az igazat!

2013. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!