Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két szellemcsíkos vagy száradá...

Két szellemcsíkos vagy száradási csíkos teszttől még lehet pozitív később?

Figyelt kérdés
Két hete késik a menstruációm. Három tesztet is csináltam. Az elsőt egy hetes késénél, időn belül negatív lett, de délután megjelent rajta egy halvány második vonal. Aztán két nappal később ismét teszteltem, szintén negatív azon nem volt második csík később. Aztán most két hetes késénél ismét, és az is negatív időn belül, de később megjelent rajta egy száradási csík. Erre mit ondtok?
2012. ápr. 14. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. 2 hetes késésnél erős pozitív lenne a teszt ha terhes vagy.
2012. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és időn kívül inkább ne nézegesd a tesztet, mert csak az számít hogy mit mutat időn belül.
2012. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez negatívat jelent.

Viszont hétfőn irány az orvos!

2012. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szellem csík vagy száradási csík,nem függ össze pozitív teszttel!

1 hét után szerintem már bőven kimutatja ha lenne terhesség,szóval szerintem sem vagy terhes!

2012. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!