Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Praktikák kislány babáért -...

Praktikák kislány babáért - nektek mi vállt be, vagy épp ellenkezőleg mi nem vállt be? Részletezve lent.

Figyelt kérdés

Kedves lányos anyukák, van akik bevetettek bármi praktikát annak érdekében hogy kislányuk legyen és végül lányt is szültek?

Persze legfontosabb az egészség és akkor sem leszünk elkeseredve ha újból fiunk lesz, de azért jó volna a kisfiunk mellé egy kislány is....

Hallottam már sokfélét ovuláció előtt hat nappal egészen ovuláció előtti 1-2napig szexelni, majd ovuláció után 4 nappal szexelni (azaz kihagyni az ovuláció körüli fiús napokat),Jónás naptár, kínai fogantatás naptár, kálciumban-magnéziumban gazdag étrend gyümölcsöket kerülve, ecetes hüvelyöblítés (ezt egyáltalán hogy kell kivitelezni)...stb

Kíváncsi volnék minden tapasztalatra mi vállt be,vagy épp ellenkezőleg mi nem vállt be. Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat!



#teherbeesés #Jónás naptár #anya #praktikát annak érdekében hogy kislányuk legyen #ovuláció előtt hat nappal egészen ovuláció előtti 1-2napig szexelni #majd ovuláció után 4 nappal szexelni (azaz kihagyni az ovuláció körüli fiús napokat) #kínai fogantatás naptár #kálciumban-magnéziumban gazdag étrend gyümölcsöket kerülve #ecetes hüvelyöblítés
2013. júl. 1. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tudatosan fogant leányzó, ellenben nekünk ovuláció után 1 nappal sikerült csajszit összehozni. Elvileg ezek a fiús napok lennének... Egyébként a kínai fogantatás naptár nem vált be. 23 éves voltam, mikor fogant a baba, november végén. Fiút ír, lány lesz. A Jónás naptár szintén fiút jósol. Azt még aláírnám, hogy statisztikailag mi vagyunk a kisebb arány, akiknek ovu után lánya fogan, de a két naptár nálunk csődött mondott.

Így kizárólagosan azokat nem ajánlanám.

2013. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ovu napján voltunk együtt, két kiscsaj:)

nekem a kínai bejött ezek alapján

egyébként alapvetően rengeteg gyümit és zöldséget ettem mindig is, nem vagyok nagy hús evő, ha ez segít:) de mást nem tettem az ügy érdekében

2013. júl. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!