Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült a Czeizel...

Valakinek sikerült a Czeizel Endre által is vallott biológiai "taktikával" befolyásolni a születendő kisbaba nemét?

Figyelt kérdés

Ugye van ez, hogy peteérés előtt kislány fogan, mert az X kromoszómát hordozó spermiumok lassabbak, de tovább élnek, míg közvetlen alatta kisfiú.

A gyakorlatban alkalmazta ezt valaki? Sikerült?

Tudom, mindegy a baba neme én is így gondolom és a lényeg, hogy egészséges legyen, de ő lesz a negyedik gyermekünk és eddig mindhárom fiú. Ami nagy öröm, és tök jó fejek és persze boldog leszek még eggyel, de azért a szívem mélyén reménykedek egy kislányban.



2013. jún. 11. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Úgy sem száz százalék az esély a lányra, de azért eltolódik az 50-50% annak irányába. A belinkelt kérdésben vannak még tippek.

2013. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Láttam a videót, remélhetőleg 2 éven belül majd meg tudom mondani, bejött-e a módszer.

Amúgy ha emlékszel, a professzor úr azt is hozzáfűzte, hogy ha megváltoztatod átmenetileg a hüvely kémhatását, azzal is lehet befolyásolni valamennyire a gyerkőc nemét. És ha ezt, meg a naptár módszert együttesen használod, a módszer olyan 70%-os hatékonyságú.

Videó itt, ha esetleg kell:

[link]

tudom, már késő...de talán legközelebb, ha most nem jön össze :)

Kolléganőmnek bejött, náluk kisfiú lesz, ovu napján voltak együtt.

2013. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!