Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mikor lehet újra...

Szülés után mikor lehet újra lombik-ra menni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk kistestvért, az első is lombik volt. Mikor lehet szülés után a lombikot elkezdeni? Császárral szültem.

2013. júl. 2. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvosod.Én egy évre tippelnék.Hányadik lombikra sikerült az első?
2013. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerencsés voltam, az első lombik sikeres volt! de már közel vagyok a 40-hez ezért nem akarnék sokat várni..

de gondolom előbb ki kell várni hogy a megjöjjön az első menses...

2013. júl. 2. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
A császár miatt legalább fék évig nem hiszem, hogy lombikot kezdhetsz. A legtöbb doki 9-12 hónap várakozást mond.
2013. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Császár után 1 évig nem ajánlott teherbe esni. Meg arra is gondolj, h el kell majd látnod a nagyobbat, emelgetni.
2013. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van valami hír a tesóról? Drukkolok!
2013. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még nincs tesó.. még csak 4 hónapos a kisbabám.. még előtt meg kell hogy jöjjön, hogy beálljon a ciklusom.. de remélem télen sikerül.... :)
2013. okt. 1. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet? Tudtatok menni lombikra?
2014. szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!