Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitaminba az Elevit...

Terhesvitaminba az Elevit ugyanolyan jó mint a : Pharmaton Maturelle? Ti melyiket szeditek, szedtétek? és meddig?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az első pár hétben Elevitet szedtem, de kiütéses lettem tőle, és felkavarta a gyomrom. A védőnőm tanácsára váltottam a Matruelle-re, és nekem nagyon bevált. Ivás nélkül is le tudom nyelni, sosem kavarja fel a gyomrom, semmi mellékhatást nem tapasztalok. Árban ugye azért borsosabb, de azt kell mondanom, a kettőt össze se tudnám hasonlítani. Egyébként nálam annyira bevált, hogy az influenzás, "taknyos" időszakot Matruellel és magnéziummal vészeltem át, semmi bajom nem volt.

Most vagyok 27 hetes, a 12. hétig naponta szedtem, a 22. hétig kétnaponta, és most 3 naponta szedem. Azt mondták, hogy nagyon jó minden vizsgálati eredmény, jó, ha pluszként időként szedem, de tényleg csak némi kiegészítésként.

Szóval, merem ajánlani a Pharmaton Matruelle-t.

2013. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem 2 nőgyógyász is a Ladeevit-et ajánlotta, mindketten azt mondták, hogy az Elevit a terhesvitaminok közül a "legrosszabb", csak a reklámja nagy.
2013. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. máj. 16. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Az Elevitet a 3. hónapban kezdtem szedni, addig egy grammot se híztam, Elevittel 3 hét alatt 7 kilót, utána abbahagytam. A Pharmaton elvileg jobb, több a vitamin benne.

Az én védőnőm a sok gyümölcsöt , zöldséget javasolta vitamin helyett.

Jó babavárást! :)


7 hónapos baba anyukája

2013. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi de még nagyon a kezdeteknél vagyunk..:)
2013. máj. 16. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Pharmatont ajánlotta a nőgyógyász
2013. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tervezéskor elkezdtem elevitet szedni, az első ultrahangon mondta az orvos, hogy a gravida jobb, mert abban jód is van, azóta azt szedem, szoptatás alatt is, már elmúlt egy éves a kislányom.
2013. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kerria ***** válasza:
Én femibion-t szedek. Első babóval, és most is. Nem hízok tőle, és eddigi jelek szerint a baba sem lett tőle nagyobb (első baba 2750g és 50 cm-rel született) Így ezt csak ajánlani tudom. Két fajtája van, az egyik az első trimeszterre, majd az azt követő kettőre egy másik.
2013. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt szedtem, egyikkel sem volt semmi bajom. Nem voltam rosszul tőlük, és szerintem a hízás sem ezektől volt. C-vitaminnal, kálciummal meg magnéziummal egészítettem/egészítem ki ezeket, de nem minden nap. Habár én is azt mondom, hogy jön a jó idő, most már természetes cuccokból (ételekből) is ki lehet nyerni azt, amire ilyenkor a legnagyobb szükségünk van. (én pl. nemrég tudtam meg, hogy a szezámmagban 6x annyi kálcium van, mint a tejben. Azóta minden nap összekeverek egy kis adagot mézzel és azt eszem nasi gyanánt. :D)
2013. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindkét terhességem alatt csak Elevitet szedtem,vagy is már a terhesség tervezésekor elkezdtem szedni,kb.3 hónnapal hamarabb,mint ahogy babás lettem :-)Ettől nem voltam riosszul,nem émelyegtem,egyszer sem voltam a 9 hónap alatt beteg,még csak náthás sem voltam.(Az egyik lányom Dec.23,án a másik márc.15-én született,átvészeltük az Influenzát is)előszörre 12,másodszorra pedig 13 kilót híztam,ebből a babák 4330 és 4050 grammosak voltak.Szóval én csak ajánlani tudom az Elevitet!!! :-)Boldog babavárást kívánok!!Üdv:Tamy
2013. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!