Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok történetére lennék...

Azok történetére lennék kíváncsi akik fogamzásgátló mellett! Estek teherbe?

Figyelt kérdés

Én is így lettem állapotos,és sokan vágták a fejemhez hogy átvágtam a páromat! Szeretném ha írnának olyan Anyukák/Kismamák akik szintén fogamzásgátló tabletta szedése mellett estek teherbe.És a sajátos véleményükre hogy hogyan lehetséges ez (hagytak e ki tabit,hánytak,hasmenésük volt,antidepresszánst vagy antibiotikumot szedtek,esetleg a párjuk használt valami potencia növelőt vagy csak rossz minőségű volt a tabletta)

Titeket ért e olyan vád hogy szándékosan estetek teherbe,esetleg hogy átvertétek a párotokat?!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. júl. 2. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is tabi mellett lettem terhes, nekünk csak 24 hetesen derült ki hiába jártam a házi dokihoz h valami nem stimmel (székrekedés, "bélmozgás") vastagbélgyulladással kezelt..nem gyanítottuk mert minden tabit időben szedtem be, mensi is volt ugyanolyan..semmi rosszillét...aztán egyszer mikor tökfőzeléket csináltam akkor rosszullettem és vettem tesztet pozitív(itt sem gondoltam babára mert nekem már cisztánál is mutatott +) aztán aznap doki..felültem a vizsgálóasztalra..majd doki rá nézett a hasamra és közölte h 5 hós terhes vagyok..erre uh...és közölte h bocsánat tévedett (itt szünet én megkönnyebbültem) azt közli h nem 5 hanem 6 hónapos ..itt majdnem lefordultam a székről végig bőgtem haza az utat h vajon egézséges e stb utána való 7en vizsgálatok sora...végül egészséges lett :)

párom mit szólt hozzá?hát szó szerint szó hoz sem jutott mikor mondtam neki teloba mondta h majd visszahív azt hívott h úr isten akkor 3 hónap múlva szülünk? :)

mindenki meglepődött a családba mert semmi nem látszódott a hasamon...

annyi hogy visszagondolva amikor teherbeeshettem folyamatosan beteg voltam a torkommal...meg láz..de gyógyszert nem szedtem csak szopogatóst.....a mostani dokim mert azóta már más van azt mondta h vannak olyan nők akik immunisak a fogigátlókra valószinű nálam is ez van... azóta van kiegészítő védekezés is..

2013. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Első babát terveztük, utána, mivel nem szoptattam (sajnos nem lehetett), a kórházból úgy engedtek ki, hogy már váltottam is ki a gyógyszert. Ennek ellenére 3 hónappal később kiderült, hogy terhes vagyok. Mindig beszedtem, nem vertem át, nem szedtem mást, nem használtunk potencianövelőt! Mégis... Aztán megkaptam, hogy nem tőle van, megcsaltam, átvertem, stb. Pedig aki normálisan gondolkozik tudja, hogy egy nő kb. másfél hónappal a szülés után, nem fog félrelépni...én sem tettem. Azóta elváltunk. Új párom lett, megszületett a közös baba, és mivel a 3.császárom volt, elköttettem magam. Így elvileg nem lehetek terhes... elvileg... hiába fordultam orvoshoz, mikor nem jött meg, ő is ezt mondta. Mikor már a 4. maradt ki, elküldött UH-ra, ott kiderült, 14hetes a pici... de most mázlim van, mert bár nem terveztük, a párom örül neki, imádja... És ráadásul 3 lány mellé érkezik egy fiúcska!

A párod mit szól a picihez? Osztja ezeket a véleményeket?

2013. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó! Jól értem,hogy elkötöttek és most a 4. császárra készülsz? Én a 3.ra. Akkor nem is érdemes elköttetni?
2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,a történeteket!És gratulálok a gyerkőcökhöz.Kedves második válaszolóm,sajnos az én gyermekem apja is így reagált,azóta mi sem vagyunk együtt!

Igencsak meglepődtem hogy nem csak hogy gyógyszer mellett,de elkötés után is lehetséges ez? Esetleg ott nem az orvosok hibáztak az elkötés folyamán?

2013. júl. 2. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!