Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a 32....

Lehetek terhes, ha a 32. napon 2. vizeletből teszt csíkkal negatívat teszteltem? Általában 30 naposak a ciklusaim van amikor pár nappal előbb jön meg vagy csúszik. Ma 33. nap van és még semmi.

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 11:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok. 2 nap múlva újra teszt.
2013. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
ha szeretnél babát akkor szurkolok:) okés 2 nap múlva megint tesztelek:)majd írj,hogy mi volt:)
2013. júl. 3. 12:21
 3/30 anonim ***** válasza:
Igaziból annyira nem vagyunk rajta a baba dolgon, bár becsúszhatott, igaziból nem bánnám. Neked vannak valamilyen tüneteid? Első voltam.
2013. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Én már két héttel a várt menstruáció előtt éreztem tüneteket.

fájt a fejem, több napig szurkált enyhén görcsölgetett a hasam.sok a savam.van amikor este is hányingerem van meg reggel is.feszült a hasam keveset tudtam enni.

mára már ezek a tünetek elmaradnak.az émelygés fej fájás sav fáradékonyság(egész nap aludnék) hideg rázás ezek a tünetek maradtak meg.Neked?

2013. júl. 3. 12:44
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem mindjárt megjön érzésem van, de nem jön, fejfájás, hasszurka. 28-án kellett volna megjönnie, ma teszteltem, de - lett, nem tudom, hogy lehet-e, hogy még is terhes vagyok.
2013. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom szerintem te is várjál pár napot aztán elválik.hogy lesz baba vagy sem.

Amit én csináltam teszt csíkot nincs is rajta hányas érzékenységű :-/ Olvastam már olyat is,hogy egy csajszinak nem mutatta ki teszt,hogy terhes és a véreredmény mutatta csak ki neki.Amíg nem jön meg szerintem van rá esélyünk.

2013. júl. 3. 16:09
 7/30 anonim ***** válasza:
Igen, még én is reménykedem, holnap reggel tesztelek megint, ha az is - lesz, és továbbra sem jön meg, akkor hétfőn doki.
2013. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Én is tesztelek holnap és majd kiderül mi lesz.

Remélem nincs semmi bajunk és nem azért késik.

Majd írd meg az eredményt én is megírom.

2013. júl. 4. 09:04
 9/30 A kérdező kommentje:

Csináltam ma is egyet reggeli 1. vizeletből de negatív:(

Kicsit elmosódva látszik ez az egy csík.

Szerinted reménykedjek még?

2013. júl. 4. 09:38
 10/30 anonim ***** válasza:
Persze, amíg nem jön meg, addig reménykedjünk!!! Ne add fel, lehet, hogy később fogant! Én holnap reggel tesztelek megint. Ha az is - lesz, és a hétvégén sem jön meg, akkor hétfőn doki, szerintem tégy te is így. :) Még bármi lehet!!!
2013. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!