Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a 32....

Lehetek terhes, ha a 32. napon 2. vizeletből teszt csíkkal negatívat teszteltem? Általában 30 naposak a ciklusaim van amikor pár nappal előbb jön meg vagy csúszik. Ma 33. nap van és még semmi.

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 11:13
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Okés:) bár nekem a doki nehéz ügy,mert még csak most költöztünk külföldre,de majd megoldom valahogy:)

Kiwi vagyok ám az eredményedre:)

2013. júl. 4. 10:21
 12/30 anonim ***** válasza:
Én is. :) Holnap ilyenkor már többet tudunk.
2013. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

ezt is olvastam:


Szia!

Nekem a terheségem alatt 4 negatív terheségitesztem volt még is terhes voltam 3 éves a lányom!

A 2. terheségi teszt után mentem orvoshoz aki azt mondta halucinálok! 1 hét mulva még egy terhességi teszt negatív akkor is orvos aki már gratulált!

Majd már tul voltam a harmadik hónapon mikor mindenki azal jött nekem hogy eltettem e a pozitívos terheségi tesztett emlékbe? Hát nekem olyan nem volt így vettem még egy terheségi tesztett majd megcsináltam és az is negatív lett! Szóval inkább orvoshoz menny és csináltassál vérvétel alapján terheségi tesztett! Én ha legközelebb nem fogok ilyesmivel kilódni az biztos!

2013. júl. 4. 11:20
 14/30 anonim ***** válasza:
Szia! Most teszteltem, megint - lett. Most már nem tudom, hogy mi van... Még mindig nem jött meg. Hát nem tudom, ha más nem, akkor hétfőn doki. Nálad mi a helyzet?
2013. júl. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
szia! Nekem sem jött még meg.Nem értem akkor miért negatív a tesztünk.Bár késést sok minden okoz pl stressz de apró jele sincs annak hogy meg akarna jönni.
2013. júl. 5. 08:20
 16/30 A kérdező kommentje:
Nekem 3 napja már folyamatosan fáj a fejem.Nem szokott pedig.
2013. júl. 5. 08:36
 17/30 A kérdező kommentje:
ha kajálok akkor elmúlik a fej fájásom.
2013. júl. 5. 08:47
 18/30 A kérdező kommentje:
Most néha elég rendesen görcsöl a hasam az lenne a normális ha a napokban meg is jönne.Te érzel valami tünetet?
2013. júl. 5. 08:50
 19/30 anonim ***** válasza:
Mindjárt megjön érzésem van, néha fájdogál a hasam, meg szúr a petefészkem. Én sem értem, hogy miért negatív. :( Az a furcsa, hogy nekem soha nem szokott késni, max 2 napot. Szinte óramű pontos. Nem rég hagytam abba a gyógyszert, de utána is mindig megjött rendesen az elmúlt 3 hónapban, csak most nem. Stressz, betegség, soha nem befolyásolta eddig sem. Nem értem. Igaz, hogy mi aktívan nem is voltunk rajta a dolgon, viszont megszakítással védekeztünk, és anno a fiam is így csúszott be, ezért gondolok rá. Ráadásul a munkahelyemről is ki akarnak rúgni, a terhesség pedig ezt is megoldaná. Totál kivagyok. Hétfőn doki.
2013. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Ne idegeskedj,ha baba van annak csak örüljetek biztosan jut neki is szeretet bőven:) Meg ha amúgy is ki akarnak rúgni akkor tényleg meg lenne oldva,mert otthon lennél a babával.

Nekem belenyilall a petefészkembe meg nem rég mértem hőmet és 37 tegnap 36,9 -e körül mozog.Hát én nagyon remélem,hogy baba lesz mi sem terveztük,de ha jön akkor örülünk neki.Tényleg nyugodj meg,mert ha baba van az neki se jó,ha meg nincs akkor ez miatt is késhet pluszba.:)Bennem is van izgalom ezen jár az agyam csak.Párom szerint úgyis megjön:o)Írj ám,hogy mi a helyzet én is írok:)

2013. júl. 5. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!