Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki úgy, hogy a...

Járt valaki úgy, hogy a spirál levétele után nem esett teherbe? Januárba vették le nekem, abszolút nem éreztem semmi kellemetlenséget, az orvos mondta, hogy kész és öltözhetek. Valaki tud v. mi tippet, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
spirál, terhesség

2013. júl. 3. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Láttad, hogy tényleg levette?

Tudom, furcsa kérdés, de egy nőgyógyász mesélte, hogy egyszer járt nála egy nő, aki már évek óta nem esett teherbe, előtte spirált használt. Hát kiderült, hogy az előző orvos mégsem szedte le....

2013. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez nem semmi!

Nem nem láttam, hogy levette, de nem is akartam nézelődni.

Azt hiszem azért elmegyek egy másik orvoshoz, hogy megnézzen, hogy minden rendben van-e!

2013. júl. 3. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, még aktuális -e a kérdésed, de azért hozzászólok.

Én se estem teberbe több mint fél évig a spirál után, pedig az előző 2 terhességemnél nagyon könnyen. Aztán végre pozitív lett a teszt. Kiderült, hogy méhen kívüli.:(

Persze ez nem jelenti azt, hogy nálad is gond van, de én mindenképp megnézetném magam egy jó orvossal, esetleg milyen a nyálkahártya stb.

Minden jót kívánok neked!!

2013. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!