Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegit-et csak nőgyógy...

A Clostilbegit-et csak nőgyógyász írhatja fel vagy háziorvos is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mész nődokihoz honnan tudod, hogy az kell neked? Többet árthatsz magadnak, ha önkényesen beszedsz vmit! Nekem az orvos hülyeségéből 8 hónapig úgy összekuszálódtak a hormonjaim!! Semmi vizsgálat nélkül Clostibegitet adott, kiszőrösödtem meghíztam! Csak indokolt esetben szedj gyógyszert, mert később lesz babád! Csupán jóindulatból írtam ezt!
2009. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a konkrét választ a kérdésedre nem tudom, de a tippem az, hogy csak szakorvos jogosult felírni.

Abból gondolom, hogy a clostit csak UH követés mellett lehet szedni, illetve az sem mindegy, hogy a ciklusod hanyadik napján kell elkezdeni szedni, ezt is a nődoki állapítja az átlagos ciklusod alapján.

Szerintem se kisérletezz ezzel magadtól, mág ha már tudod hogy kell szedni, akkor se, mert lehet, hogy többet ártasz, mint használsz.

Nekem is van mindenféle gyógyszerem, amit szednem kell, de az összes közül csak az Utrot hajlandó felírni a háziorvosom, ő is csak akkor, ha hormonleletek látott arról, hogy kell.

2009. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!