Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Lehetett már tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 4. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám tutira, de ha holnap-holnapután feljebb megy a hőd, akkor valószínűleg volt.
2013. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány naposak amúgy a ciklusaid? Én azt mondom, hogy ez az ugrálás még nem az ovud miatt volt, de nehéz megállapítani ennyiből. Mindig ilyen a görbéd? (görbe valójában akkor értékelhető már jól ha legalább 3 hónapja vezeted, és van mihez viszonyítani, hogy nálad, hogyan szokott lenni. Ha volt is ovud akkor sem volt túl sok ideje rendesen megérni ami ha rendszeres érdemes lenne egy dokit is megkérdezni, nincs-e valami gond.
2013. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok: vissza vonom , hogy nem volt elég ideje megérni, mert most nézem, hogy 11 nap körül voltál az már azért jó.
2013. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A helyzet az, hogy PCO-s vagyok, metformint szedek. Augusztus végére kaptam időpontot endokrinra, talán ha görbével megyek, a doki is többet tud mondani.


Metformin mellett 28-30 napos ciklusaim voltak, anélkül semmi. A nődokim februárban leállított a metforminról, mert szerinte az nem fér össze a babaprojekttel. Meg is lett az eredménye, vérzés nuku. Mérgemben júniusban újra elkezdtem szedni, 11. napra meg is jött tőle. Ez már az a ciklus. Kíváncsiságból elkezdtem hőmérőzni, hogy jobban lássam, mi újság van.

2013. júl. 4. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok: mivel volt tojásfehérje nyákod azt mondom, igen lehet, hogy volt ovud. Én talán megpróbálnám most abba hagyni a gyógyszert, mert ovu elvileg meg volt, akkor nem szedem a gyógyszert tovább, hogy a babának ne ártson. Az első 5-10 napban még nem sok köze van hozzád a babának (nincs még beágyazódva) így addigra kiürül a gyógyszer. (Ez csak a józan paraszti agyammal gondolom, nincs PCOS-em nem ismerem a gyógyszert sem)
2013. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.....én is Pco-s vagyok. Most a napokban feljebb kellene annak a hőnek mennie és ott is maradni, mert hiába esett le a hőd, ugyan oda állt vissza ahonnan kezdődött a ciklusod. Drukkolok hogy feljebb menjen, és akkor jul1-re húzza majd a vonalat!
2013. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2013. júl. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!