Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második terhesség tényleg...

Második terhesség tényleg mássabb mint az első?

Figyelt kérdés
Eddig a ciklusom 28-31napra esett,holnap a 33dik napnál fogok tartani és eddig még nem jött meg.Eleinte volt görcs mintha meg akarna jönni most meg csönd van.Az a fura,hogy nincs hányingerem,nem undorodom a szagoktol.Már van egy 4,5éves fiam az ő terhessége alatt más volt,mert voltak tünetek.Második terhesség tényleg mássabb mint az első?
2013. júl. 4. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal rosszabb volt a második.Az elsőnél talán 2x voltam rosszul.A másodiknál pedig minden baj elért,15.hétig hánytam,szédültem,sokszor az ájulás kerülgetett,álmatlanságban szenvedtem végig,tüsszentéskor kicsit bepisiltem,stb...
2013. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyermekem van,most várom a 4-et.Minden terhesség más,de nekem a szülés is az volt.
2013. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Három gyermekem van. Nem volt másabb a második sőt a harmadik terhességem sem, egyforma volt. Hál istennek én semmit sem észleltem a terhességeim alatt kivéve hogy nem jött meg. Nagyon jól éreztem magam az első perctől kezdve a szülésig. A szülés tényleg más volt mind a három gyerkőcnél vagyis egyre hamarább jöttek a világra, az elsőnél 8 óra vajúdás, a másodiknál 2 óra, a harmadiknál 1 óra 20 perc alatt meg volt.
2013. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok a másodikkal, de nálam szinte egyforma eddig a két terhesség. A vége remélem különbözni fog valamennyire, mert a fiammal a 35. héten elkezdett szivárogni a magzatvíz. Nem volt semmi komoly baj, teljesen egészséges gyerek lett, de nem bánnám, ha a hugi most kicsit tovább húzná majd odabent :)
2013. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokkal fáradékonyabb vagyok most a 2.terhesség alatt, tovább tartott az elején a rosszullét is.
2013. júl. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azbelso terhessegnel a kezdeti faradtabb idoszakon kivzl semmi bajom nem volt, porogtem, ki voltam csattanva. A lanyom 19 ora alatt bujt ki, 39. heten. Most a kisfiammal a 14-15. hetig borzalmasan rosszul voltam, hanyinger, hanyas, szedules, gyomoreges, minden ami kell. Most 22 hetes vagyok,de meg mindig egesz nap csak aludnek... Remelem a szules joval gyorsabban fog zajlani majd:-) Egyebkent van pozitivum is. A lanyomnal elso perctoo fogva vegigaggodtam a terhesseget, most meg szaladnak a hetek, nem izgulok:-) Nekem nagyon mas ez a terhesseg,de az elethelyzet is mas, hiszen van egy keteves nagylanyom:-)
2013. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!