Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség első jele lehet-e...

A terhesség első jele lehet-e a gyomormenés?

Figyelt kérdés
A barátommal voltunk együtt a ciklusom kb 12. napján, de nem ment el bennem, sőt csak betette és ki is húzta, majd később ment el. Minden esetre vasárnap szédültem, hányinger, és amint már említettem, gyomorsíkulás. Komoly válaszokat várok.

2013. máj. 29. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szédülést, hányingert és hasmenést egy vírusos fertőzés is tud okozni. Vagy ha valaki akár egy antibiotikumos kúra mellett nem figyelt oda, hogy megőrizze a normál bélflóráját, annál is elő szokott fordulni.

Amúgy a hányinger, émelygés a terhesség 7. hete körül szokott jelentkezni általában, ha előtte jelentkezik az ritka. És a hasmenés speciel nem tünete a terhességnek.

De ha bármelyik együttlét során felmerült, hogy nem volt megfelelő a védekezés vagy nem volt védekezés, akkor tesztet kell csinálni, ha nem jön meg a vérzés. Bár még ha megjön, az sem jelent semmit, mert ha eltérő a megszokott vérzéstől, akkor attól még mindig lehet terhes az illető.

2013. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyomormenés? Gyomorsikulás?

Tényleg komoly válaszokat vársz?


Ha késik, csinálj tesztet.

2013. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja... azt elfelejtettem mondani, hogy az utóbbi napokban, szűk egy hétben napi 2-3 órát tudok aludni csak, mert a teendőim nem engedik. Ettől is lehet a szédülés... úgy-e?
2013. máj. 29. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az a gyomormenés, mg gyomorsíkulás?
2013. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is a gyomormenés fogott meg...magyarul a kérdező fosik. De ha így nem akarja leírni, a hasmenés még akkor is jobb, mint ez a gyomormenés.

A gyomorsíkulást meg még életemben nem hallottam...

2013. máj. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 adriennjeni ***** válasza:
Utolsó! Nagyon megnevettettél! :D Én sem hallottam még ezeket a kifejezéseket! :) mikor volt a 12. napod, és a vasárnap mennyivel később van? csinálj tesztet miután késik, az a biztos. Lehet vírusfertőzés is.
2013. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
21-én volt a 12. nap, és a vasárnap az 26.a, tehát 5/6 nappal rá.
2013. máj. 30. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok gyereket, akkor a barátod gumival együtt tegye be, mert ez amit csináltok nem védekezés. Ezzel együtt is kicsi a valószínűsége a terhességnek, de azt azért ne felejtsd el, hogy attól mert egy kicsit teszi csak be, peches esetben te nem egy kicsit leszel terhes, hanem 100%-ban. Terhességi tünetek kb 5-8 hetes korban jellemzőek, de a hasmenés ( ha jól fordították a többiek:-)) nem tartozik ezek közé.
2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségû vagy?
2013. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem magyar nemzetiségű, mivel magyarul tette fel a kérdést, csak lehet más állampolgár.

Én magyar vagyok, Romániában születtem és ne aggódj kérdező, én ismerem ezeket a kifejezéseket, sőt, használjuk nap mint nap és szerintem nincsen abban semmi rossz. Majd ha egy "igazi magyar" nem érti, rákérdez (és a többi fura szóra is, amit csak mi értünk). :)


Hogy a kérdésedre válaszoljak, lehet ez a jele simán, mert mikor én teherbe estem, a szurkáló érzésen kívül ez volt a jel..egyik délelőtt nagyon nem bírtam hagyni el a wc-t, pedig mindig bajom volt ezzel, kamilla tea mellett is alig sikerül produkálni valamit. :D Ebből tudtam, hogy tutira történt valami a szervezetemmel. Amúgy olvastam is, hogy a hasmenés beágyazódás környékén néha előfordul.

Kérdező, kiderült babás vagy-e?

2013. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!