Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek nekem? Closztit...

Segitenetek nekem? Closztit kaptam a ciklus 2-ik napjatol 5 napig 2x1-et. A dokim azt mondta hogy a 12-ik es 13-ik napon vegyem be a pregnyl injekciot, de semmit nem mondott arrol, hogy mennyek vissza UH-ra? Szerintetek?

Figyelt kérdés

csak azert aggodom,mert nekem most derult ki hogy PCO-s Gyanu,a hormon labor utan nem lehetne meg mosndani hogy PCO-m van mert a FSH/LH MINDKETTO 1:1 ARANYBAN JOTT KI.

FSH 7.02

LH 7.3

Testosteron is jo,prolatktin rendben TSH 2.03 CSAK A PROGRESZTERON SZINTEM NAGYON ALACSON A CIKLUS 21 NAPJAN 1.2

Viszont uh-an latszanak minden honapban akarhanyadik ciklus napon megyen az apro pisi cisztak.

Erre azt mondta a doki hogy ezxek mikro policisztak mert nagyon kicsik, 0.42mm szoval meg egy mm sincsn,de viszont mind a ket petefeszkembe van,de viszont csak nehany darab,szoval nincsen tele a petefeszkem a cisztakkal.Ezt a kezelest adta CLOSZTI ES PREGNYL 5000 U.I de viszont nem hivott be hogy Uh-*val kovessuk a peteerest hanem hogy a ciklus 12-13-ik napjan adjam be magamnak.Vlaszokat elore is koszonom!!


2013. júl. 5. 11:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hozza tenni hogy szedem a merckformint is
2013. júl. 5. 11:38
 2/15 anonim ***** válasza:

Istenem, mekkora barom a Te dokid!!! Jesszusom!!!!

Figyelj, clostit meg pregnilt csak úgy nem lehet adogatni ultrahangos követés nélkül!!!!


Másik nekem is 1:1 az arány az FSH és LH között és még véletlenül sem vagyok PCOS!!!


Amit a doki pici cisztáknak lát, azok nem mások, mint a leendő tüszőid. Ezek a clostitól szépen megnőnek, több nagyobb tüsződ is lesz!


A másik: Ez a pregnyl-es szúrás úgy működik, hogy tüszőrepedés előtt 36 órvával (általában késő este) kell beszúrni és pontosan rá következő 36 óra múlva repeszti meg a tüszőket.


Akkor kell szexelni!!!!


Ha mondjuk neked 28 napos a cilusod, akkor a 12.napon add be este 11 körül a pregnylt és a 13.ciklsunapod estéjén szexelj a pároddal :)



Hajrá!!!

2013. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A merckformint mire szeded? IR-d is van?
2013. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Második mivel szed merckformit igy valószinüleg PCOS és igen azok policiszták nem érő tüszők hanem a meg nem repedt tüszők és a nem kilökődő petesejtek naradványa. Az LH FSH épp az hopgy jó ha 1:1-hez a legtöbb PCOS-nak ahogy nekem is nem ez az arány hanem az LH több akár többszörösével.
2013. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még jó a 14.ciklusnap reggele és estéje is :)
2013. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia koszonom a valaszodat

DE akkor miert van az hogy a tegnap voltam a ciklus 25-ik napjan es akkor is latta a cisztakat,szoval csak nem lehetek tuszok,mert azok a cilus elso feleben vannak nem? jaj bonyolult ez nekem :(((( EPPEN EZERT KEREK TANACSOT MERT NEM ERTEK HOZZA

2013. júl. 5. 11:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező uh-os követés mindneképp kell mivel a PCOS-oknak még angyobb az esély a cisztásodásra mitn annak akinek nincs PCO. Sajnos gyakori, és a legtöbb PCOS-nak nem segit a closti de egy próbát megér, ha 2 hónap alatt nem siekrül többet ne csinálj mert felesleges. De van akinek sikerül tőle a baba, de készülj fel hogy ez a kevesebb. én is a következő hónapban csinálok egy kúrát, hátha bár nekem sajna repszetőt nem irtak ki:(
2013. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja és a legfontosabb diéta és sport nélkülvégkpp kicsi az esély. A diéta szigorú betartása mellett a PCOS nők kb 95%-nak spontán sikerül a baba.
2013. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

AZ LETT FELTUNO A DOKINAK HOGY AKARHANYADIK CIKLUS NAPON IS MEGYEN A PICI APRO CISZTAK OTT VANNAK.

De amikor a laborban az jott le hogy a FSH /LH arany jo,akkor csak azt mondta ra hogy PCO-gyanus,de enm sulyos mert csak nahany darab van es nem nagyok,es az jo hogy nincsenek ugy tele a petefeszkeim. ezert adta a MERCKFORMINT,hogy lassa hogyan reagal ra a szervezetem es valoban kevesseb lett a ciszta 1 honap alatt amiota hasznalom,es most ebben a honapban ahogyan meg fog jonni Closztit es Pregnylt irt fel

2013. júl. 5. 11:49
 10/15 A kérdező kommentje:
es akkor mit csinaljak????
2013. júl. 5. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!