Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt az ovum?...

Szerintetek megvolt az ovum? Jól húzhatta be?

Figyelt kérdés

Csak a cickatea miatt kérdezem. Vagy igyam még pár napig? Ha jó helyre húzta be, akkor jókor voltunk együtt?

Köszi! :)

[link]



2013. júl. 5. 15:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindig máskor van peteérésem. Múlt hónapban a 26. napon volt.
2013. júl. 5. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól húzta be, de a teához nem értek. Amúgy elég cikk-cakkos a görbéd (bár csak a fele látszik itt) , megnézetted már magad?
2013. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta várjunk, ez még a foggátló miatt van. De már 9 hónapja nem szedem. Csak rendeződik most már. A 9 hónapban nem volt két egyforma hosszúságú ciklusom. 24-től 40 napig.

Most kezdtem el a teát inni, hátha segít. De ha tényleg a 15.napon volt ovum, akkor azt én a teának tudom be.

2013. júl. 5. 16:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez volt múlt hónapban:

[link]

2013. júl. 5. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh. Èn a sajàt görbéimtől is rosszul vagyok, szòval nem tudom. Nőgyògyàsszal vagy endokrinològussal beszéltél? Szerintem utòbbi többet tud segìteni.
2013. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!