Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációm 19. napján...

Az ovulációm 19. napján voltunk együtt. Esélyes a terhesség? Volt akik nem foglalkoztak az ovulációval mégis összejött a baba?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mikor van peteérésem. Általában 28-29 naposak a ciklusaim, azt olvastam, hogy a 14. napon történhet a peteérés. Akkor most kicsúsztunk az időből? Vagy voltak olyanok akik nem nézték soha az ovulációt és teherbe estek?

2013. júl. 7. 18:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnézést..

A CIKLUSOM 19. napján... Véletlenül elírtam

2013. júl. 7. 18:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nem néztük, őszintén azt sem tudtam hogy hogyan lehet megállapítani, vagy kb mikor van. Tök spontán volt az egész. Egyébként összevissza menstruáltam, a ciklusaim 28 és 35 nap között váltakoztak, amikor kérdezte a nődoki hogy mikor menstruáltam utoljára akkor is csak saccolni tudtam. Ja és az UH szerint akkor nem is foganhatott a babám amikor a saccolt menzi szerint kellett volna. Simán esélyes a terhesség nálad! Azóta utánaolvastam :) Elvileg a következő menzi előtt 14 nappal van az ovuláció.
2013. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a következő aktuális vérzésedtől visszaszámolsz, az ovu 12-16.napig bármikor lehet. De történhet spontán peteérés is.
2013. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!