Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki sokáig próbálko...

Van olyan, aki sokáig próbálkozott teherbe esni, de nem sikerült? Majd amikor "nem görcsölt", akkor összejött?

Figyelt kérdés
És az hogy nem görcsölt?

2013. jan. 24. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, velem ez volt.

1 év "görcsölés" után feladtam, engedtem a babánknak, döntsön ő, mikor szeretne jönni.

Abban a hónapban megfogantam, ma már 7 hetes gyönyörűség :)

2013. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősümnél 4 évig probálkoztak utánna feladta..abban a honapban összejött a baba..))
2013. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Mit jelent az, hogy feladtátok?
2013. jan. 24. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nálam is ez volt...Azt jelenti, hogy kukába dobtam az összes ovu tesztet, gyógyteát, nem mértem a hőm, nem időre akartam csinálni, egyáltalán beletörődtem, hogy nem akar összejönni...2 hónap alatt meg is fogant a babánk:)Előtte több mint 1 évig semmi...
2013. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 adriennjeni ***** válasza:
Két éve próbálkozunk! Kiderült,hogy a párommal van gond. Minden praktikázást abbahagytam, de még mindig reménykedem, hogy természetes úton teherbe esem. Én soha nem adom fel!!! Viszont nem szabad görcsölni, mert ha terhes vagy, tuti elmegy.
2013. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kabymaci ***** válasza:
Mi is így voltunk 1.5 évig próbálkoztunk de nem jött össze elkezdtük tervezni az esküvőnket akkor voltunk együtt mikor jól eset és meghozta a gyümölcsét.karácsonykor pozitívat teszteltem 8 hetes vagyok 15mm nagyságú a babánk és tegnap láthattam ahogy dobog a kicsi szíve.Kitartást kívánok nektek és próbáljatok nem rágörcsölni.
2013. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és gratulálok az utolsónak :) Az utolsó előttinek pedig üzenem, hogy biztosan sikerülni fog :)
2013. jan. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!