Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. nap késés negatív a tesztem...

9. nap késés negatív a tesztem. Hasam görcsöl és bele nyilall. Fáradékony vagyok és édesség kívánós. Lehetek még terhes vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
A mellbimbóm fáj és érzékeny.Tegnap fehéres sárgás valami volt rászáradva.(ha jött belőle valami valószínű későn vettem észre)
2013. júl. 9. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan így van, csak nekem 6 napja késik... és a teszteim negatívak.. :(
2013. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát talán még várjál a teszteléssel 3 4 napot.

Szeretnél babát gondolom.

Én is még reménykedem amíg nem jön meg.

2013. júl. 9. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos kicsi az esély szerintem, és még ha esetleg terhes is lennél, sajnos az alacsony hormonszint nem jó jel
2013. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt,és cisztám volt.10 nap késés,és 4 negatív teszt jött meg újra.

Viszont nekem nem volt ilyen a mellemmel.

Ha a teszt biztosra nem is,de a doki megmondja a tutit.

2013. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát egy hét múlva tesztelek szerintem még 1et.Aztán ha e hó végén se jön meg akkor irány a doki.
2013. júl. 9. 16:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ébredési hőm 37fok és egész nap 36,9-37,1 között van.A mai tesztem 1. vizeletből negatív.A mellbimbóm olyan mintha be lenne gyulladva meg van duzzadva és nagyon fáj,de a mellem az nem.Ma 10 napja,hogy késik.
2013. júl. 10. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a végén?
2013. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!