Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezemben a teszt, de nem...

Kezemben a teszt, de nem tudom várjak e reggelig? Tegnap kellett volna megjönnie, vannak bizonyos tüneteim. Azért sem merem megcsinálni, mert elég gyakran járok vizelni, s nem tudom így is tartalmaz e elég hcg-t? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én megpróbálnék reggelig várni, de nem tudom menne-e. Azért drukkolok, hogy két csík legyen azon a teszten!!!!

Majd írd meg hogy döntöttél és mi lett az eredmény :)))

7 hónapos baba anyukája

2009. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak tegnap kellett volna megjönnie, szerintem nem csak reggelig kéne várni, hanem még 2-3 napot.
2009. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, majd megírom mi lett az eredménye. De most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy várjek e akkor még többet? NEM KÖNNYŰ!!

JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK!!!!!

2009. okt. 18. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a tesztre rá van írva, hogy a nap bármely szakaszában, akkor nyugodtan csináld meg, és ha nem mutat ki terhességet, akkor is ismételd + 1 hét múlva, mert 1 nap késés még nagyon kevés lehet a biztos teszt erednényhez.

Annyi a dolog hátránya, hogy venned kell egy máikat is. :) Nem nagy ár.

2009. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tegnapra nem vártam, nem is jött meg!!!:)

Én nem birtam, és csináltam tesztet.Halványan, de tényleg nagyon halványan láttam a 2. csikot.

Most próbálom visszafogni magam,és nem tesztelni,hisz a hcg még csak most termelődik.Én ugy csüt. körül gondoltam,hogy tesztelek.Az előző babánál is egy hét késésnél már erős pozit mutatott.

Remélem mindkettőnknek összejön a pici manó!!!

Sok sikert!

Majd ird meg mi lett!

2009. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem a nemvárt utáni nap este fél nyolckor erős kétcsíkos lett. Szóval mutathat reális értéket. Ha nem mutat semmit, és mégse jön meg, pár nap múlva tesztelj újra.


25 hetes kismami

2009. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nah megcsináltam, mert nem bírtam tovább!!!!

Sajna negatív lett, most nagyon el vagok kenődve, bár a két vizelés között csak fél óra volt. HÁT azért reménykedem, hogy csak kevés hormont tartalmazott. SZERINTETEK? (lILY-VEL CSINÁLTAM)

2009. okt. 18. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, várj 1-2 napot, reggeli pisiből tesztelj.

És használj inkább Gabriel tesztet.A Lily engem is becsapott.

Drukkolok!

2009. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, majd ha nem jön meg holnapra sem, akkor első pisiből csináld meg.
2009. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!