Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen ciklusokkal...

Rendszertelen ciklusokkal hogyan számoljak ideális napokat? Lehet ez valami gondnak is a jele?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban 27-28 naposak voltak a ciklusaim, most pedig 34. napra jött meg. Volt már ilyen tavaly tavasszal is hogy ingadozni kezdtek a ciklus hosszak. Lehet ez valami betegségnek a jele is? Érdemes vele komolyabban foglalkozni, vagy fogadjam el, hogy egyenetlen a ciklusom?

2013. júl. 9. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem extrém rövid vagy hosszú, (<24 vagy >40) addig teljesen természetes dolog, hogy néha ingadozik. Azért az 5 nap ingás érdekes, de simán belefér szerintem. Számolni nemigen lehet vele, ovutesztelni lehet. Nekem rendszeres 28 napos ciklus mellett sem középidőben volt ovum, hanem 6. napon, szóval számolgathattam volna, amit akarok :) tök feleslegesen. :)
2013. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt rendszeres.Ha más tünet nem társul hozzá,sztem ne foglalkozz vele.Az ovu tesztet nagyon ajánlom,nekem az első hónapban összejött a baba.Sosem gondoltam volna,hogy ilyet fogok használni,de mivel szülés óta össze vissza jött meg,muszáj voltam.
2013. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ti is megerősítettek abban a kezdődő elhatározásomban, hogy ovutesztet fogok venni és egy hónapban kipróbálom.

Ez a hőmérőzés téma nem nagyon tetszik. Próbáltam már, nekem össze vissza ingadozott, aztán meg lázas is lettem...

2013. júl. 10. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,sok sikert!Sztem mindenképpen hasznos,főleg ha rendszertelen a ciklusod.
2013. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!