Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös délután negatív lett...

25-ös délután negatív lett nem várt előtt egy nappal. Most már nem is reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom, testhőm még fent van, de egész nap úgy éreztem, ma már meg fog jönni.
2013. júl. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi...

Tesztelj a kimaradt menstruációt követő napon. Ha baba van, ott is lesz!

Addig csak magadat tuningolod:-) tudom, nehéz várni...de hidd el, haott van akkor nem megy sehova:))


Mellesleg, én is mindig aztnéreztem, hogy megfog jönni. Így képzeld, 6. Napon teszteltem elsőnek. Pozitív lett:1)

28+5hkm

2013. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogynem. Eleve nem élután kellett violna tesztelned és nem 25-össel. A 25-ös teszteken rajta is van hogy akkortól mutathat pozitívat ha már kimaradt. De sokaknak még akkor sem mutatja ki csak pár nappal késöbb. Még a 10-es erösségünél sem törvényszerű hogy kimutassa a nem vrt elött.
2013. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt egy nappal, pláne délután minek tesztelsz!? Tesztelj nemvárt után 5-7 nappal és mindig reggel. Nekem mindkét gyermekemnél még akkor is csak alig látszott a csík.
2013. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

25-ös teszt, délutáni pisi, mensi előtt 1 nappal. Mire számítottál?

Tesztelj holnap reggel 10-essel, de az sem biztos, hogy fog mutatni valamit.

2013. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mára nem várom. A 10-es tesztem is negatív lett :(
2013. júl. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!