Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel meg akartam vizsgáln...

Ma reggel meg akartam vizsgálni a méhszájamat, és teljesen ledöbbentem mikor egy dudort éreztem a hüvelyem alsó falán. Mi lehet ez? Olyan mintha belülről valami csúcsos-hegyes dolog akarna kitüremkedni. Nem fáj

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

bocs, ne nézz hülyének, de a félreértések elkerülése végett: az nem a méhszájad esetleg, csak most lent van?

ha nem,akkor nem tudom sajnos

2010. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem,nem az.Ez a végbél oldali hüvelyfal,vagy hogy is írjam?És olyan mintha a hüvely puha fala alól akarna türemkedni....
2010. jún. 2. 12:48
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,de eltünt.

Én is kiváncsi vagyok.

2010. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó vagyok.

Nem lehet hogy még nem voltál wc-n és esetleg kemény a széklet és azt érzed?

2010. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem akarok hülyeséget írni de az nem G pont?picit puhább a közepe és egy kis dudurhoz hasonlítható.és ha hozzáérsz kellemes érzés:)
2010. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

12:51!Tuti h edltünt nem lehet h csak beljebb van?én azt vettem észre szülés útan h beljebb van:(

(a G pontos válaszoló vagyok):)

2010. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok. másodiknak én is székletre gondoltam, csak előbb tisztázni akartam a dolgokat.


ha az sem, akkor tényleg nem stimmel valami. remélem nem lesz gond

2010. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaj Lányok:) már voltam wc-n de ugyanaz a helyzet.Mondjuk jó hogy nem fáj..de egyszerűen nem értem mi lehet ez.A G pont nem lehet,mert az a hasfal felöli oldalon van,ez meg a másik oldal
2010. jún. 2. 12:57
 9/15 anonim ***** válasza:
még régebben olvastam arról, hogy van ún bartholin mirigy gyulladás, vagy ciszta, nem tudom pontosan. az hasonló tünettel jár. de ha tényleg van ott valami,, akkor inkább ne kezdjünk táv meg öndiagnózisba. mihamarabb menj el orvoshoz vele!
2010. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne?mert nekem nem a hasfal felöli részen van az a vmi.de gondolom normális h ott van mert pár vizsgálaton már túl vagyok meg persze a szülésen is és gondolom ha nem kéne h ott legyen akkor mondta volna a dokim:)akkor passzolom a kérdést
2010. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!