Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány + teszt jót...

Nagyon halvány + teszt jót jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap is nagyon halvány volt és ma is ugyan olyan halvány. Ma van a ciklusom 28. napja. Holnapra már erősebb kéne, hogy legyen? Ha 3 nap múlva is ilyen halvány akkor az nem jelent jót gondolom. Mit gondoltok?
2013. júl. 12. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
gratulálok!
2013. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh, köszi!!!


De akkor most fölöslegesen parázok?

2013. júl. 12. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mensi napja után 1 héttel lett erős , addig csak minimálisan erősödött. Semmi rosszat nem jelent és nem néhány nap alatt kell várni a csodát :) A halvány pozitív is pozitív! Türelem, most jóó sokat kell várni, de az eredménye egy kisbaba lesz! :) Gratulálok! :)
2013. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratula! :) Nekem is halvány volt először, pár nap múlva pedig mire végigért a pisi a teszten, rögtön atomerős két csík volt. Erősödni fog a tiéd is.
2013. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg 8 tesztet csináltam,mert késett először 3 napot, ekkor negatív volt 2 tesztem,5 olyan volt amire azt hittem beképzelem a 2. csíkot.Az első teszteknél 4 hetes terhes lehettem kb akkor mentem el dokihoz,az utolsó tesztnél 10 hetes voltam kiváncsiságból csináltam és az is iszonyat halvány volt,most van 1 egészséges, 2 éves kisfiam szóval szerintem jót jelent a halvány csík :)
2013. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!