Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a kontroll csík halvány...

Ha a kontroll csík halvány piros, a terhességet jelző csík pedig teljesen fehér, akkor a teszt negatív vagy selejtes?

Figyelt kérdés

x-epil

már tettem fel az előbb is egy kérdést, csak az hibás volt... :) ott van fent kép is


2013. jún. 30. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik volt az előző kérdésed, de szerintem csinálj még egy tesztet a teljes bizonyosságért.
2013. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

fehérebb a csík, mint a háttér

2013. jún. 30. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég homályos a kép.Sztem reggeli első vizeletből tesztelj újra!Lehet rossz a teszt.
2013. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem pozitív, az biztos.
2013. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon homályos, de olyan, mintha el lenne ázva a teszt. Inkább negatívnak tűnik.
2013. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is negatív sajnos, nekem is volt már ezzel a teszttel ilyen, és a következő (is) negatív lett.

Nem is dobok ki rá többet pénzt! :-(

2013. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazából én annak örülök, h negatív :) 1-2 év múlvára tervezzük csak a babaprojektet :) (persze ha máshogy alakul, az sem baj)

köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!