Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2honapja probálkozok teherbees...

Erika1995 kérdése:

2honapja probálkozok teherbeeséshez, nem sikerűlt . Mi lehet a baj? Lehet valami bajom van? Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A teherbeesés nem úgy megy,hogy egyszer összefekszel valakivel és úgy maradsz.Azt mondják átlag 5 hónap kell hozzá.Nagyon keveseknek sikerül az első hónapokban.Orvoshoz nem érdemes menned,mert azt fogja mondani,hogy menj vissza ha egy éve nem jön,de van aki 2 évet mond.Ne aggódj ez még nem baj.
2013. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Norandi ***** válasza:
majd ha évek óta nem sikerül, akkor van bibi.
2013. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolj bele, két hónap az két alkalom, semmi :) elmehetsz dokihoz egy általános kivizsgálásra, az amúgy nem árt, de ez teljesen normális így, ne aggódj :)
2013. júl. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is 4 hónap kellett. Pedig makk egészségesek vagyunk. Bnőmnek az első babájuk elsőre sikerült a második csak 5 hónap alatt. Ott se voltak semmi bajok.

Másik ismerősék 7 hónapot vártak rá. Nem tudni miért de mindannyian makk egészségesek voltunk. De végül is összejött. Majd ha már 1-2 éve nem sikerül akkor kezdj el aggódni 2 hónap az semmi. Elhiszem ez nem vigasz én is ki voltam de türelem.

:)

2013. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nekem most lesz a 3.alkalom és nekem is eszembe jutnak néha ilyen butaságok,de el kell kergetni őket...az se segít hogy körülöttem mindenkinek hamarabb összejött pedig egyáltalán nem éltek egészségesen hozzám képest és még rá is görcsöltek....ki tudja?meg van írva mikor lesz babád ez ellen kár hadakoznod
2013. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom nem biológiából érettségiztél, olvass a dolgok után egy kicsit és akkor nem fogsz már két hónap után ennyit parázni. Amúgy 18 évesen még elég fiatal vagy az időn aggódni, szóval nyugi.
2013. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két teljesen egészséges felnőttnek megfelelő napon történt együttlét esetén is csupán 25% az esély a teherbeesésre.

Ezt az esély csökkenti minden, a korábbi fogamzásgátló szedése, hormonális eltérések, rosszul időzített együttlét, későbbi peteérés.


Sajnos sztk-s orvos csak 1 év sikertelenség után foglalkozik az emberrel. Vezess hőgörbét, ha nagyon aggódsz, de szerintem a legjobb ha fél évig csak spontán szeretitek egymást. :)

Sok sikert kívánok

2013. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!