Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja holnapra (15-re)?...

Ki nem várja holnapra (15-re)? Tünetek? Megérzés? Esetleg teszteltetek már?

Figyelt kérdés
Nálunk 2. baba lenne, egy éve tavasszal elvesztettem egy babát. Remélem sikerült, de tesztelni még nem akarok majd 2-3 nap múlva.
2013. júl. 14. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én nem várom 15-ére....

Nagyon remélem, hogy nem jön meg, bár nagy rá az esély:( Szóval én várok 1 hetet biztos ami biztos, addig meg bármi lehet...

Szorítok Neked nagyon! :)

2013. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Èn is mára nem várom. Nem érzek semmit. Szombatra tervezem a tesztelés.

Ti hogy vagytok?

2013. júl. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szia, én tegnap előtt tettem fel ezt a kérdést, és tegnap egy nagyon szép pozit teszteltem, és a kérdésben leírtak voltak a tüneteim :-D Neked milyen tüneteid vannak?

2013. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Én ma teszteltem (2. vizeletből) erős pozitívat. Ma vagy holnap kellett volna megjönnie. Viszont tegnap este óta enyhén barnás folyásom van. Ez normális még az elején szerintetek vagy lehet, h nem marad meg a baba?
2013. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a barnás folyás teljesen normális, nem jelent semmit a baba szempontjából.

Édesanyám még menstruált is velem az első hónapban, ugyan nem ugyan olyan erősséggel, de egészségesen megszülettem immár 24 évvel ezelőtt:)


Én még nem csinálok tesztet amúgy, mert érzem a menstruációs fájdalmakat és kezdem feladni, hogy esetleg baba lehet a dologban:( Múltkor is pont ez volt:(

2013. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Kedves 5. válaszadó, köszönöm a biztató szavakat, remélem igazad lesz! Én is érzem a szokásos mensi előtti tüneteket, de valahogy mégis kicsit másabbak, azért csináltam ma tesztet. Drukk mindenkinek!
2013. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha azt érzed, hogy kicsit másabbak, akkor a reménysugár elég nagy;) Szorítok!

Nekem ugyan olyan tünetek vannak, ezért úgy állok hozzá, hogy majd új hónap új remények, ha most nem jönne össze.

2013. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én is mára nem várom, még semmi, remélem nem is lesz! Tüneteim vannak, de ki tudja mi lesz belőle! Drukkolok mindenkinek!!!! :)
2013. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bocsánat hogy közbeszólok,először is nagyon boldog babavárást:)),de a barnás folyás egyáltalán nem normális!!Progi hiányra is utalhat és elmehet a baba,jobb lenne ha jeleznéd az orvosodnak és ő tudja mi a teendő ilyen esetben.
2013. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja és 9-es vagyok én is 1-2 nap múlva nem várom,és az előbb leirtakat tapasztalatból mondtam :(
2013. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!